پیام تبریک مدیرعامل محترم ملل بمناسبت ولادت با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار
پیام تبریک مدیرعامل محترم ملل بمناسبت ولادت با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار
اقتصادوتجارت : پیام تبریک مدیرعامل محترم ملل بمناسبت ولادت با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار

سمه تعالی
السلام علیک یا زینب کبری (س)

با عرض سلام و ادب و احترام فرارسیدن سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار را به تمامی پرستاران دلسوز و از جان گذشته و مهربان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

بدون شک زینب کبری (س) پرستار دلهای زخم دیده خرابه شام و مظهر صبر و شکیبائی و تجسم عینی علم و عفاف است. انتخاب این روز مبارک و خجسته به نام “روز پرستار” اقدامی هوشمندانه بوده است چرا که پرستاران عزیز و گرانقدر نیز با الگو گرفتن از مقام شامخ حضرت زینب (س) به نوعی مرهم دلهای زخمی هستند و صبورانه با دلی سراسر از مهر و عطوفت دردها را تسکین می دهند و حضور آنان در کنار بیماران در تسریع بهبودی تاثیر بسزایی دارد. بدون تردید در دوران شیوع اپیدمی کرونا اگر رشادت ها، ایثار پرستاران و کادر درمانی کشور عزیزمان ایران نبود، داغ ها و مصیبت های بسیار زیادتری را شاهد بودیم. آنانی که از جان خود گذشتند تا جانی از بدن نگذرد، دلی نشکند، خانواده ای داغدار نگردد تا آسمان پر ستاره عاشقان این سرزمین پرنورتر و پرشورتر از قبل بدرخشد.
پرواضح است که تقدیر از اعضای کادر درمان به ویژه پرستاران گرانقدرکه آسایش خود را قربانی آرامش و سلامت دیگران می کنند، قطعاً و حقاً شایسته یک روز نیست، اما انتخاب روز پرستار بهانه ایست تا به این شکل قدردان زحمات کادر درمان به ویژه پرستاران ارزشمندمان باشیم.
اینجانب مجدداً میلاد باسعادت حضرت زینب (سلام الله) و روز پرستار را محضر مبارک رهبر انقلاب و به همه پرستاران و کادر درمان در سراسر کشور عزیزمان تبریک و تهنیت عرض نموده و از تلاش شبانه روزی این سفیران‌سلامت بالاخص در ایام همه‌گیری کرونا صمیمانه سپاسگزارم و از خداوند منان توفیق بهروزی و تندرستی آنان را توام با عزت و سربلندی مسالت می نمایم.

و من ا… التوفیق
مدیرعامل موسسه اعتباری ملل
سید امین جوادی بخش‌های مختلف اقتصاد کشور و ایفای مسئولیت‌های اجتماعی در قبال آحاد ملت شریف را در کارنامه خود دار