پیام تبریک مدیرعامل بیمه تجارت‌نو، به مناسب فرارسیدن چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
پیام تبریک مدیرعامل بیمه تجارت‌نو، به مناسب فرارسیدن چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
اقتصادوتجارت : دکتر نیمانوراللهی مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره شرکت بیمه تجارت‌نو در پیامی فرا رسیدن ایام‌الله دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را تبریک گفت.

به گزارش روابط‌عمومی بیمه تجارت‌نو؛ متن پیام تبریک به شرح زیر است:

“و أن لَیسَ لِلإنسانِ إلاّ ما سعی”

بهمن‌ماه، روزهای باشکوه امید، تلاش و همت خالصانه جوانان ایران زمین را در یادها زنده می‌­کند. ایمان، صداقت و شجاعت ایستادگی در مقابل جور و فساد!

حاصل جان فشانی­‌های جوانان دیروز، توسعه و تعالی کشور در تمامی عرصه­‌های تولیدی، صنعتی و خدماتی است. چرخ صنعت کشور به حرکت درآمده و صنایع وابسته از جمله خدمات بیمه‌ای و توانمندی پاسخ به نیازهای روز صنایع مادر، یک بار دیگر به همت جوانان میهن عزیزمان ایجاد شده است.

اینک ما جوانان امروز ایران اسلامی، هم‌پیمان در سازندگی و شکوفایی اقتصاد کشور؛ بنا به رهنمودهای مقام معظم رهبری، از تمام ظرفیت­‌های موجود برای تحقق گام دوم انقلاب بهره خواهیم گرفت.

این عهد ما با انقلاب و آرمان­‌های رهبر آزادگان جهان است.

در آستانه چهل و سومین سالگرد پیروزی غرورآفرین و مقتدرانه انقلاب اسلامی ایران، دستاوردهای شایان توجه حاصل تلاش، دانش و صبوری همکاران عزیز شرکت را قدر دانسته و به خانواده بزرگ بیمه تجارت‌­نو، سهامداران محترم، هیات مدیره، معاونین، مدیران، کارکنان، شعب و شبکه فروش در سراسر کشور تبریک و شادباش عرض می‌­نمایم.

از درگاه حضرت حق توفیق و سلامت روزافزون برای همه عزیزان مسئلت دارم.