پیام تبریک دکتر قلی پوربه مناسبت سالروز تاسیس شرکت بیمه آرمان
پیام تبریک دکتر قلی پوربه مناسبت سالروز تاسیس شرکت بیمه آرمان
اقتصادوتجارت : ضمن بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و تبریک سالروز تاسیس شرکت بیمه آرمان، جا دارد تا از تلاش کلیه همکاران عزیز شرکت در سال جاری قدرانی و تشکر نمایم.

سال ۱۴۰۰ در تاریخ فعالیت شرکت بیمه آرمان می تواند بعنوان یک نقطه عطف تلقی گردد چرا که بعد از مدتها درگیری شرکت با مسائل و مشکلات مختلف، با حمایت های سهامداران و اعضای هیات مدیره محترم و نیز تلاش های تیم اجرایی شرکت شاهد رفع مشکلات نقدینگی، توسعه فروش و رشد و بالندگی شبکه فروش و پویایی ارکان ستادی شرکت هستیم. پرونده های حقوقی مختلفی در شرکت بسته یا در حال بسته شدن بوده و صورت های مالی شرکت در حال بهبود می باشد.

مطمئنا حرکت های بنیادین سال جاری نقطه اتکای مناسبی برای توسعه فعالیت های شرکت در سال ۱۴۰۱ خواهد بود. افزایش سرمایه شرکت، افزایش سهم از بازار، توسعه شبکه فروش، ارائه محصولات جدید، توسعه سرمایه گذاری های داخلی و خارجی و بهبود نظام جبران خدمات، اهم برنامه هایی هستند که در سال آتی اجرایی خواهند شد که نیاز به صرف توان مضاعف و همت بالای تک تک شما عزیزان دارد.

لذا ضمن تشکر مجدد از زحمات صورت گرفته انتظار دارد، از هم اکنون آمادگی لازم برای اجرای برنامه های اشاره شده فراهم و باتمام قوا برای فتح قله های رشد و تعالی حرکت نمائیم.

با ارزوی توفیق

مجید قلی پور

مدیرعامل و عضو هیأت مدیره

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته مجددا از ا