پیام اقای دکتر علی عسکری مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس به مناسبت “٨ دي، روز صنعت پتروشيمي”
پیام اقای دکتر علی عسکری مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس به مناسبت “٨ دي، روز صنعت پتروشيمي”
اقتصادوتجارت : صنعت پتروشیمی به عنوان یکی از بزرگترین زیر مجموعه‌های صنایع نفت کشور نقش اساسی در پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی به ویژه در شرایط پیچیده جنگ ترکیبی همه جانبه نظام سلطه علیه ملت استوار و مقاوم ایران دارد. جهادگران خستگی ناپذیر این صنعت، باتوکل به خداوند متعال و اتکاء به همت، تلاش، دانش تخصصی و توان خود همچون سپری مستحکم در خط مقدم جنگ اقتصادی، حماسه‌ای ماندگار از خود به جای گذاشتند و علی رغم همه تحریم ها و تهدید ها گامی بلند در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی برداشتند.

بسم الله الرحمن الرحیم
صنعت پتروشیمی به عنوان یکی از بزرگترین زیر مجموعه‌های صنایع نفت کشور نقش اساسی در پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی به ویژه در شرایط پیچیده جنگ ترکیبی همه جانبه نظام سلطه علیه ملت استوار و مقاوم ایران دارد. جهادگران خستگی ناپذیر این صنعت، باتوکل به خداوند متعال و اتکاء به همت، تلاش، دانش تخصصی و توان خود همچون سپری مستحکم در خط مقدم جنگ اقتصادی، حماسه‌ای ماندگار از خود به جای گذاشتند و علی رغم همه تحریم ها و تهدید ها گامی بلند در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی برداشتند.
هشتم دی ماه، سالروز صنعت پتروشیمی را که نقش بی‌بدیل و تأثیر‌گذار در معادلات و زیست‌بوم اقتصادی، اجتماعي و فرهنگي ایران اسلامی دارد، به همه همکاران پرتلاش، خدوم، جهادگر، متعهد و دلسوز در صنعت پتروشيمي به ويژه خانواده بزرگ صنایع پتروشیمی خلیج فارس تبریک عرض می‌نمایم.
بدون شک كسب افتخار بیست و سومین شرکت پتروشیمیايي دنیا و تبدیل شدن به بزرگترین شرکت بازار سرمايه ای ارزآور‌ و پرچمداری توسعه صنعت پتروشيمي كشور، ثمره زحمات شبانه‌روزی و تلاش‌های مجاهدانه همکاران عزیز در بخش‌های مختلف این مجموعه عظیم صنعتی است.
امید است با پشتوانه این سرمایه عظیم انسانی و با اتکاء به تجربیات موفق، توان داخلی و با بهره گیری از ظرفیت های شرکت های دانش بنیان بتوانیم در راستای تحقق منویات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی (مدظله العالی) در تکمیل زنجیره ارزش افزوده، توسعه صنایع پایین دستی و اشتغالزایی و اجرایی شدن برنامه های دولت مردمی برای رهایی از خام فروشی نفت و گاز با تکمیل طرح‌های توسعه‌ای پتروشیمی بیش از گذشته گام های موثری برداریم، تا ضمن تحقق توسعه پایدار، زمینه دستیابی کامل به اهداف راهبردی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس را فراهم نماییم.
پیروز و سربلند باشید
علی عسکری
نائب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس