پل تندرستی شایسته دریافت پلاک نقره ای میزان معماری شد
پل تندرستی شایسته دریافت پلاک نقره ای میزان معماری شد
اقتصادوتجارت : همزمان با برگزاری پنجمین دوره رویداد میزان معماریپل تندرستی شایسته دریافت پلاک نقره ای به عنوان اثر پایدار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲، رویداد میزان معماری با هدف شناسایی و تقدیر از کارفرمایان و سازندگان تاثیر گذار در حوزه معماری و شهرسازی معاصر ایران و همچنین افزایش تعامل کارفرمایان و طراحان معمار و شهرساز در گستره ملی و به صورت سالانه برگزار می شود.
در رویداد میزان معماری ۹۶ پروژه با بررسی و ارزیابی ابنیه احداث شده از سوی کارفرمایان و سازندگان، توسط هیئت داوری، متشکل از کارشناسان معماری و شهرسازی کشور، اقدام به درجه بندی و نصب پلاک میزان معماری بر روی ابنیه و معرفی آن در سطح جامعه می شود.
در این دوره از رویداد میزان معماری از بین ۹۶ اثر دریافت شده پل تندرستی در حوزه پایداری شایسته دریافت نشان نقره ای شد و براساس نظر هیئت داوری هیچ اثری شایسته اهدای نشان طلا نبود
براساس این گزارش پل تندرستی به طول ۲۶۲ متر و عرض۵ متر بر روی بزرگراه شیخ فضل الله نوری احداث وبوستان فدک را به بوستان ۱۳ هکتاری در ضلع شمال بزرگراه شهید همت متصل می کند و شهروندان می‌توانند از این مسیر طولانی پیاده‌راه و مسیر دوچرخه‌سواری استفاده کنند.