پروژه‌های مسیرهای دوچرخه‌سواری با ایمنی و کیفیت اجرا شود
پروژه‌های مسیرهای دوچرخه‌سواری با ایمنی و کیفیت اجرا شود
شبکه اقتصادوتجارت : شهردار منطقه ۵: موضوع‌های فنی و مطالعات اولیه درباره پروژه‌های عمرانی به‌طور کامل انجام و‌ طرح‌های مناسب‌سازی با دقت اجرا شوند .

گزارش روابط‌عمومی شهرداری منطقه۵، محمود کلهری در اولین جلسه کمیته فنی بررسی طرح‌های شهرداری منطقه ۵ افزود: موضوع‌های فنی و مطالعات اولیه درباره پروژه‌های عمرانی به‌طور کامل انجام و‌ طرح‌های مناسب‌سازی با دقت اجرا شوند. برای این مهم نباید دقت و کیفیت، فدای سرعت شود. هیچ توجیهی در این باره قابل پذیرش نیست.
او تاکید کرد: نقاط آبگیر سطح منطقه شناسایی و برطرف شود تا در زمان بارش نزولات جوی، شاهد آب‌ماندگی و آب‌گرفتگی نباشیم. ضایعات و زباله‌های یوستان‌ها، مخازن و معابر به‌‌طورجدی و مستمر جمع‌آوری شود تا باعث گرفتگی کانال‌ها و نهرها نشود.
در این جلسه،سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه۵ نیز گفت:مناسب‌سازی مسیرهای پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری در منطقه در اولویت قرار دارد و به‌شدت پیگیری می‌شود.مناسب‌سازی ۱۰ محور در دست اقدام است.
سعید جودکی افزود: محور دوچرخه سواری و پیاده راه کانون در محله شهرزیبا آماده افتتاح است. رنگ آمیزی ترافیکی مسیر دوچرخه سواری بوستان جوانمردان نیز به زودی انجام می‌شود.
در این جلسه شرح وظایف معاونت‌های فنی و عمرانی، حمل و نقل و ترافیک، خدمات شهری و محیط زیست و امور اجتماعی و فرهنگی درباره اقدام‌های لازم برای تسریع در انجام مناسب‌سازی معابر در منطقه مشخص شد.