پرداخت سریع پول تنباکوی کشاورزان کردستان/تقدیر کارگران کردستانی از مدیرعامل دخانیات
پرداخت سریع پول تنباکوی کشاورزان کردستان/تقدیر کارگران کردستانی از مدیرعامل دخانیات
اقتصادوتجارت : رئیس شورای اسلامی کار و کارگران مجتمع دخانیات استان کردستان از توجه مدیر عامل شرکت دخانیات به کشاورزان کردستانی و همچنین راه‌اندازی خط تولید جدید در این استان تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش اقتصادوتجارت به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت دخانیات ایران، محمد شیخان اخیرا بر پرداخت سریع پول توتون و تنباکو کاران کردستانی و جذب نیروی متخصص، تحصیل‌کرده و بومی برای شرکت دخانیات کردستان تاکید و دستور راه اندازی خط تولیدی جدید برای این مجتمع را صادر کرد و از مدیران شرکت دخانیات خواست تا با انتقال خط تولید جدید به کردستان نسبت به ایجاد اشتغال در این منطقه توجه ویژه داشته باشند.

در همین راستا رئیس شورای اسلامی کار و کارگران مجتمع دخانیات استان کردستان با ارسال نامه ای از محمد شیخان مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره تقدیر و تشکر کردند.

متن این نامه بدین شرح است؛ سرور گرامی جناب آقای دکتر شیخان مدیرعامل محبوب و دلسوز شرکت دخانیات ایران با سلام و تحیات؛ احتراما شایسته است به نمایندگی از جانب کارگران کم ادعا و زحمتکش مجتمع دخانیات استان کردستان، عنایت و بذل توجه حضرتعالی نسبت به موافقت با راه اندازی، تجهیز و انتقال خطوط تولیدی به کارخانه دخانیات سقز را به دیده منت ارج نهاده و به پاسداشت این تدبیر انقلابی، سازنده و بی نظیر که انشالله منشا خیر و برکت برای مردم ولایتمدار این خطه خون رنگ، خواهد بود، از درگاه پروردگار متعال دوام توفیقات خدمتگزاران صادق ملت ایران را در دولت مردمی مسالت و برای حضرتعالی و اولیای محترم شرکت دخانیات ایران طلب اجر دنیوی و اخروی و طول عمر با عزت نمائیم. دعای خیر کارگران خدوم مجتمع دخانیات استان کردستان و خانواده آنان بدرقه راهتان.

خیام مجیدی رئیس شورای اسلامی کار مجتمع دخانیات استان کردستان