پخش دو برابری آسفالت نسبت به مدت مشابه سال گذشته در معابر منطقه یک تهران
پخش دو برابری آسفالت نسبت به مدت مشابه سال گذشته در معابر منطقه یک تهران
اقتصادوتجارت : شهردار منطقه یک: طبق برنامه ریزی انجام شده تا پایان شهریورماه ۷۰ هزار تن آسفالت در معابر منطقه پخش خواهد شد که این مقدار بیش از دو برابر مدت مشابه سال گذشته خواهد بود.ی و به آنها اهدا شود.

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سید مهدی صباغ با اعلام خبر فوق افزود: در سال جاری به دلیل سرما و بارش کم سابقه برف شاهد حجم بالایی از عملیات پخش شن مخصوص در معابر بودیم که این موضوع به همراه سیکل های یخبندان باعث فرسودگی شدید آسفالت معابر و ایجاد چاله های خطرناک شد.

او افزود: با توجه به رویکرد شهرداری تهران مبنی بر توجه ویژه به مرمت و بهسازی، روسازی، آسفالت معابر در سال جاری و رفع آسیب های معابر در بارش برف زمستانه نسبت به آسفالت ریزی در معابر شهری اقدام شد که در اردیبهشت ماه در حدود ۱۱ هزار تن آسفالت در سطح معابر منطقه پخش شد.

صباغ گفت :در این مدت بالغ بر ۴ هزار تن آسفالت ریزی مکانیزه در میدان تجریش و خیابان‌های مقدس اردبیلی، توتونچی، هفدهم تختی ، شهید حسن اکبری، ۳۵ متری افتخاری ، شهید نامی و حدود ۶ هزار و ۶۰۰ تن آسفالت نیز به صورت دستی و به منظور روکش و لکه گیری گسترده در معابر فرعی و اصلی محلات پخش شده است.