پتانسیل‌های حریم منطقه برای توسعه گردشگری بسیار ارزشمند و قابل توجه است
پتانسیل‌های حریم منطقه برای توسعه گردشگری بسیار ارزشمند و قابل توجه است
شبکه اقتصادوتجارت : شهردار منطقه5 در حاشیه بازدید اعضای شورای اسلامی شهر تهران از حریم منطقه5، پتانسیل‌های حریم منطقه5، برای توسعه گردشگری، توریستی و بوم‌گردی را بسیار ارزشمند و قابل توجه توصیف کرد.

گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۵، محمود کلهری در حاشیه این بازدید که محمد علیخانی و حسن خلیل آبادی اعضای شورای اسلامی شهر تهران نیز حضور داشتند، گفت: ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بسیار بالایی درحریم منطقه۵ برای جذب گردشگر و بهره‌مندی مردم از این فضا وجود دارد. این حق مردم است که بتوانند از این ظرفیت بالقوه، استثنایی و کم نظیر بهره ببرند.
شهردار منطقه۵ افزود: با توجه به وجود بقاع متبرک و پتانسیل‌های طبیعی، باید بسترسازی‌های لازم را برای استفاده مردم و همچنین گردشگران خارجی مهیا کنیم.
او بیان کرد: از سرمایه‌گذارانی که طرحی برای ارائه در حوزه گردشگری حریم منطقه۵ دارند، دعوت می‌کنم در این زمینه فعالیت کنند. با همه توان از این طرح‌ها دفاع می‌کنیم.
کلهری افزود: باید همه تلاشمان را به کار بگیریم که از حریم منطقه حفاظت و حراست کنیم، حفظ و حراست نه به این معنا که رها شده بماند، بلکه به این معنا که اجازه تعرض، ساخت و ساز و تصرف را به کسی ندهیم.
اعضای شورای اسلامی شهر تهران و شهردار منطقه۵ را در این بازدید حسین کاملی سرپرست معاونت شهرسازی و معماری و محمد رضا مقیمی مدیر اداره حریم معاونت شهرسازی منطقه۵ همراهی کردند.