ویژه برنامه های اربعین حسینی در متروی تهران
ویژه برنامه های اربعین حسینی در متروی تهران
شبکه اقتصادوتجارت : شرکت بهره برداری متروی تهران به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی برنامه های ویژه ای را در ایستگاه های متروی تهران برگزار می‌کند. 
 گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، فرنوش نوبخت ضمن عرض تسلیت فرا رسیدن سالروز اربعین امام حسین علیه السلام از اجرای ویژه برنامه های فرهنگی در متروی تهران خبر داد.  و گفت: این ویژه برنامه ها با هدف گسترش شعائر حسینی و گرامیداشت ایام اربعین سید و سالار شهیدان در ایوان انتظار میدان حضرت ولی عصر (عج) در قالب موکب عزاداران حسینی به همت معاونت امور فرهنگی اجتماعی شرکت بهره برداری مترو برگزار می گردد.
وی تصریح کرد برنامه های مختلفی از جمله ختم قرآن و صلوات، پرده خوانی و روایتگری با موضوع اربعین حسینی، برپایی غرفه ویژه کودکان و اهدای بسته های فرهنگی و پایگاه مشاوره دینی و مذهبی به منظور پاسخگویی به سوالات و شبهات شرعی از ۷ تا ۱۷ مهر ماه ۹۹ با همکاری و مشارکت موسسه وفاق سبز علوی اجرا می شود. همچنین غرفه محصولات فرهنگی اعم از بروشور، کتب مرتبط با فرهنگ عاشورا و اربعین حسینی و لوح های فشرده آموزشی و سخنرانی در سه ایستگاه امام حسین(ع)، دروازه دولت و میدان شهدا با مشارکت موسسه فرهنگی هنری منتظران منجی به صورت رایگان در اختیار مسافران متروی تهران قرار می گیرد.
نوبخت با اشاره به فضا سازی در ایستگاه های مترو تصریح کرد: به منظور ایجاد فضای بصری متناسب با ایام اربعین حسینی نمایشگاه های عکس و پوستر در گذرگاه های فرهنگی مترو با عنوان های “روایت جنون”، “مسیر جاوید ” و “بچه های اربعین” در معرض تماشای مسافران شهر زیرزمینی قرار می گیرد.
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران  در پایان از تهیه و تولید محتوای شنیداری در قالب پادکست رادیویی  توسط معاونت امور فرهنگی اجتماعی شرکت بهره برداری مترو ی تهران و حومه خبر داد و گفت: در این برنامه از رادیو مترو مطالب و محتوای مرتبط با اربعین حسینی تهیه و تولید و در تمامی ایستگاه های متروی تهران پخش می شود.