ویژه برنامه” إنسية الحوراء” در منطقه۲ برگزار شد
ویژه برنامه” إنسية الحوراء” در منطقه۲ برگزار شد
اقتصادوتجارت : هم زمان با ایام شهادت حضرت فاطمه(س) و دومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی آیین های عزاداری و سوگواری درمنطقه2 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲،به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار دل ها سپهبد حاج قاسم سلیمانی ودرآستانه سالروز شهادت حضرت زهرا(س) ویژه برنامه” إنسية الحوراء” باحضور صالحی شهردار منطقه، اسفندقه دستیار ویژه شهردار تهران در حوزه شعر و ادب فارسی،مرادی معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران ،اردبیلی مدیر کل امور بانوان شهرداری تهران و جمع کثیری از شهروندان وخانواده معظم شهدابرگزارشد.
بر اساس این گزارش دراین مراسم ضمن رونمایی از کتاب شهیدان احمد بروجردی، محمد صبوری و علی اکبر مولوی از نویسندگان این کتب وتعدادی ازخانواده های معظم شهدا وفعالین مذهبی تجلیل شد.
لازم به ذکر است به همین مناسبت مراسم یادواره شهادت سرداردل ها سپهبد حاج قاسم سلیمانی باحضور مدیران شهری،مسئولین کشوری وجمع کثیری ازشهروندان درسالن اجتماعات کانون توحید برگزارشد.
گفتنی است برگزاری تجمع بزرگ عزاداران فاطمی با عنوان “تجمع فاطمیون” دردونقطه از منطقه واقع در میدان شهید طهرانی مقدم و بازارچه سنتی خیابان ستارخان از دیگر برنامه های سوگواری است که همزمان با سالروز شهادت بانوی دوعالم برگزار می شود.که دراین مراسم ،حجت‌الاسلام احسان بی‌آزار تهرانی با عنوان سخنران و سید محمود علوی و محمود کریمی نیز به مرثیه‌خوانی می پردازند.
براساس این گزارش برپایی موکب های عزا” و “قافله عزا” در نقاط منتخب منطقه، و حرکت دسته عزاداری از مجتمع آموزشی امام صادق(ع) تا دانشگاه امام صادق(ع) از دیگر ویژه برنامه های سوگواری بانوی دو عالم است که با هماهنگی معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه برگزار می شود.
لازم به ذکر است به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، تعدادی از شهروندان و کارکنان شهرداری منطقه۲ با نگارش دلنوشته ، ارادت خود را نثار روح سردار دلها کردند.