وظیفه خود میدانیم در این شرایط فوق العاده سخت در کنار بهشت زهرا(س) باشیم
وظیفه خود میدانیم در این شرایط فوق العاده سخت در کنار بهشت زهرا(س) باشیم
شبکه اقتصادوتجارت : به مناسبت هفته نیروی انتظامی سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) با حضور در دفتر سردار محمدحسین حمیدی رییس پلیس راهور تهران بزرگ با ایشان دیدار و گفت و گو کرد.

سردار محمدحسین حمیدی رییس پلیس راهور تهران بزرگ در این دیدار ضمن بیان اهمیت رضایتمندی مردم از نهاد های خدمات رسان گفت: سازمان بهشت زهرا(س) جایگاه خاصی در بین سازمان ها و نهادهای خدمت رسان به لحاظ نظم، انظباط و رضایتمندی مردم دارد.
رییس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: سازمان بهشت زهرا(س) با توجه به همین اهمیت و جایگاهی که نزد مردم دارد و با توجه به مراجعه گسترده به آن به ویژه در روزهای تعطیل و آخر هفته یکی از اهداف مأموریتی ما تعریف شده است که بسیار هم اهمیت دارد.
سردار محمدحسین حمیدی تصریح کرد: هدف مشترک تعریف شده برای هر دو نهاد پلیس راهور و مدیریت سازمان بهشت زهرا(س) آسایش، آرامش و رضایتمندی مردم می باشد.
وی در ادامه گفت: در حال حاضر سازمان بهشت زهرا(س) در شرایط بحرانی قرار دارد که این موضوع یک حالت فوق العاده برای این سازمان ایجاد کرده و همه ما وظیفه داریم تا با سازمان بهشت زهرا(س) همراهی و همکاری کنیم.
رییس پلیس راهور تهران بزرگ در ادامه افزود: علاوه بر سازمان بهشت زهرا(س) شما مسئولیت شهرداری حرم مطهر حضرت امام راحل بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را نیز بر عهده دارید که این جایگاه بلند و رفیع نیز جزء اهداف ماموریتی مهم و استراتژیک پلیس راهور تهران محسوب می شود و از این نظر نیز با هم همکاری گسترده ای در محدوده جغرافیایی این منطقه داریم و افتخار پلیس راهور عملکردی است که در آن رضایتمندی و خوشنودی حضرت امام و شهدا در آن باشد.
در ابتدای این دیدار سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی در خصوص عملکرد سازمان بهشت زهرا(س) در کار خطیر رتق و فتق اموات کرونایی گزارشی ارائه کرد و گفت: پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) ۲۴۰ روز است که در بحرانی بی سابقه در حال خدمات رسانی به شهروندان داغدار هستند و تمام تلاشمان را در تکریم شهروندان و مراجعه کنندگان انجام داده ایم.
سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) در ادامه با اشاره به تجربه موفق همکاری دو مجموعه سازمان بهشت زهرا(س) و پلیس راهور در روزهای پایانی سال گذشته تصریح کرد: یکی از تجربه های بسیار موفق در همکاری پلیس راهور تهران و سازمان بهشت زهرا(س) اطلاع رسانی به موقع برای عدم حضور شهروندان در پنجشنبه و جمعه پایانی سال ۱۳۹۸ بود که بازتاب خوب و گسترده ای بین مردم و مسئولین داشت .