وزیر صنعت، معدن و تجارت از مدیرعامل پاکسان تقدیر نمود
وزیر صنعت، معدن و تجارت از مدیرعامل پاکسان تقدیر نمود
از مدیرعامل پاکسان در نشست معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران با صادرکنندگان برتر کشور در سال جاری تقدیر شد.

معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در نشست هم اندیشی بررسی مشکلات و راهکارهای صادرکنندگان نمونه سال ۱۴۰۰ با تأکید بر رویکرد دولت در بهره گیری از بازیگران اصلی حوزه تجارت خارجی در پیشبرد اهداف توسعه ای، گفت: کار تیمی و هم اندیشی، گسترش ظرفیت های تجاری کشور را در پی خواهد داشت.

علیرضا پیمان پاک در این نشست با اشاره به اینکه برنامه دولت در حوزه تجارت خارجی استفاده از بازیگران اصلی این حوزه است، اظهار داشت: در سال جاری توانستیم به میزان خوبی از رشد صادرات دست پیدا کنیم، که این مهم به دلیل افزایش همکاری بخش خصوصی و تشکل ها بوده است.

به گفته وی، تلاش مسئولین این سازمان بر این مبنا است که صادرکنندگان و تشکل ها مجری اصلی بخش تجارت باشند و سازمان توسعه تجارت ایران نیز برای رفع مشکلات این بخش تمام تلاش خود را به کار گرفته است که این روند موجب دستیابی به سهم خوبی از بازار بین الملل خواهد شد.

معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران همچنین با اشاره به اینکه هر فعالیتی که با کار تیمی پیشرفته، به موفقیت رسیده است، عنوان کرد: یکی از موضوعات اصلی در حوزه تجارت بحث هم اندیشی است، مسئله ای که موجب می‌شود تا بتوانیم ظرفیت‌های تجاری کشور را گسترش دهیم و در این راستا از تمام ابزارها استفاده خواهیم کرد.

در بخش دیگری از نشست هم اندیشی بررسی مشکلات و راهکارهای صادرکنندگان نمونه سال ۱۴۰۰، بقائی مدیرعامل شرکت پاکسان ضمن اشاره به مشکلات پیش روی صنعتگران گفت: اگر وزارت خانه‌ها، سازمان‌ها و دیگر دستگاه های مرتبط با صنایع از تولید و صنعت کشور حمایت کنند، قطعا با توانمندی که بسیاری از صنایع کشور از آن برخوردار هستند، بخش بزرگی از مشکلات اقتصادی، اشتغال و معیشتی جامعه مرتفع خواهد شد.

در پایان این مراسم وزیر صنعت، معدن و تجارت از حسن بقائی مدیرعامل شرکت پاکسان به عنوان تنها مدال آور صادرکنندگان تاریخ صنعت شوینده کشور در سال ۱۴۰۰ با اهدای لوح تقدیر قدردانی نمود.

در پایان این مراسم لوح تقدیری از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت به حسن بقائی مدیرعامل شرکت پاکسان به عنوان تنها مدال آور صادرکنندگان تاریخ صنعت شوینده کشور تقدیم شد

  • منبع خبر : نشست هم اندیشی با صادرکنندگان نمونه