*وبینار تخصصی ” بحران کرونا زیر سقف خانه ها” در منطقه*
*وبینار تخصصی ” بحران کرونا زیر سقف خانه ها” در منطقه*
شبکه اقتصادوتجارت : معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 2 گفت:همزمان با هفته ی ملی سلامت بانوان ایرانی،  وبینار تخصصی " بحران کرونا زیر سقف خانه ها  برگزار می شود.

گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲، یوسف مزارعی، معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار منطقه  با اعلام این خبرگفت:به مناسبت گرامیداشت “هفته ملی سلامت بانوان” برنامه های متنوع آموزشی ، مشاوره ای وسلامت محور، با در نظر گرفتن شرایط همه گیری کووید۱۹ و فاصله گذاری اجتماعی و با شعار«سلامت زنان در دوره کرونا» در منطقه ۲برگزار می شود.
وی با اشاره به برگزاری وبینار تخصصی با موضوع بحران کرونا زیر سقف خانه ها گفت: در این وبینار موضوعاتی همچون  نقش زنان و روان شناسي مثبت نگر، و نقش زنان در گذر از بحران کوئید ۱۹ با حضور متخصصین و کارشناسان روانشناسی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.
مزارعی  افزود: ارانه مشاوره رایگان به بانوان سرپرست خانوار و خانواده ی آنها ، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در فضای مجازی، برگزاری كارگاه سلامت زنان و خانواده در دوره كرونا(مادر و كودك)- و مشاوره فردي رايگان با محوريت سلامت زنان و خانواده در دوران كرونا در محل مجموعه شهربانو و با حفظ پروتکل های بهداشتی همچنین اکران بنرهای اطلاع رسانی در نقاط پرتردد منطقه جهت آگاهی بخشی به شهروندان، از  دیگر اقدامات و برنامه های پیش بینی شده است.
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری  منطقه ۲  گفت:ترویج رویکرد خود مراقبتی در بین زنان به منظور مراقبت از خود و خانواده در شرایط پاندمی کووید۱۹، حفظ سلامت جسمی و روحی و ایجاد شادابی و نشاط در میان بانوان،  بالابردن آمادگی جسمانی و غنی سازی اوقات فراغت بانوان شهروند در شرایط شیوع بیماری  را از اهداف برگزاری این برنامه ها است.