گردهمايي مديران عامل آرامستانهاي سراسر كشور با حضور مدير عامل سازمان بهشت زهراي تهران در شهر آمل
گردهمايي مديران عامل آرامستانهاي سراسر كشور با حضور مدير عامل سازمان بهشت زهراي تهران در شهر آمل
شبکه اقتصادوتجارت : سعید خال مدیرعامل آرامستان پایتخت:سازمان بهشت زهراي تهران در بحران كرونا در كنار پرسنل شريف و زحمتكش همه آرامستانهاي كشور خواهد بود.

جلسه اتحاديه مديران عامل آرامستانهاي سراسر كشور در شهر آمل با حضور مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و مدیران عامل سازمان آرامستان کلانشهرهای کشور برگزار شد.
در این جلسه که با حضور مديران عامل ارامستانهاي مشهد ، اردبيل ، اروميه ، امل ، اسلامشهر ، شهر قدس ، البرز، ساوه و خوی برگزار شد ، در خصوص آخرين تمهيدات و اقدامات و پيشگيريهاي لازم در بحران كرونا بحث و تبادل نظر شد.
سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) در این جلسه با اشاره به اهمیت همکاری مردم در مدیریت بحران گفت: ما در بهشت زهرای تهران به مردم توصیه کردیم صرفا برای تدفین اموات به آرامستان مراجعه کنند و تا کنون مردم هم همکاری کردند.
مديرعامل سازمان بهشت زهرا(س) با اشاره به شرایط فوق قرمز شیوع ویروس کرونا در اکثر کلان شهرها ، گفت:توصیه ما در این شرایط به مردم این است که صرفا برای تدفین اموات به آرامستان ها بیایند و در قطع زنجیره شیوع بیماری کرونا با مدیریت شهری همکاری کنند.
وی با اشاره به اینکه به طور متوسط بهشت زهرای تهران روزانه ۲۰۰ متوفی معمولی و تعداد قابل توجهی هم متوفی کرونایی به سازمان بهشت زهرا (س) وارد می شود، افزود: اگر در کنار هر متوفی فقط ۱۰ نفر به این سازمان مراجعه کنند عدد بالایی می شود. پس این موضوع همکاری و مشارکت شهروندان را طلب میکنید.
وی با اشاره به اینکه پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) ۲۵۰ روز است که در بحران هستند،خاطر نشان کرد: تمامی اماکن سازمان بهشت زهرا(س) روزانه چندین مرتبه ضدعفونی می شوند و همچنین دفن اموات کرونایی نیز با رعایت کامل پروتکل ها و تکریم حداکثری خانواده ها انجام میشود.
سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) تصریح کرد: بهشت زهرا(س) به لحاظ معنوي و مادي در كنار ساير آرامستانهاي كشور در بحران كرونا خواهد بود
اماده كمك و ارايه مشاوره لازم به ساير ارامستانها خواهد بود.