همزمان با روز ملی حمل و نقل از رانندگان برتر منطقه ٧ تقدیر شد
همزمان با روز ملی حمل و نقل از رانندگان برتر منطقه ٧ تقدیر شد
اقتصادوتجارت : معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ٧ از برگزاری مراسم تقدیر از رانندگان برتر این منطقه همزمان با روز ملی حمل و نقل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ٧، حمیدرضا رنجبر با اعلام این مطلب گفت: به مناسبت گرامیداشت روز حمل و نقل از رانندگان برتر و همچنین افراد تاثیرگذار در معاونت حمل و نقل و ترافیک این منطقه در طی مراسمی تقدیر شد.
وی در ادامه تاکید کرد: همکاری صمیمانه ادارات ناوگان حمل و نقل و پلیس راهور و همچنین اجرای طرح های ویژه فرهنگی تنها بخشی از دلایل اصلی روان سازی ترافیک و کاهش آمار تصادفات منجر به فوت در این منطقه بوده است.
در ادامه این مراسم سرهنگ مشهدی رییس پلیس راهور گفت: با حضور پر رنگ رانندگان تاکسیرانی و اتوبوسرانی، رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، خویشتن داری و ارتباط مناسب با شهروندان منجر به استفاده بیشتر مسافران از وسایل حمل و نقل عمومی و در نهایت کاهش ترافیک و آلودگی هوا می شود از همین رو امید است برگزاری مراسم هایی از این دست موجب انگیزه مضاعف در جهت تلاش در حوزه حمل و نقل شود.
گفتنی است این مراسم با حضور رییس پلیس راهور، معاون حمل و نقل و ترافیک، شهردار ناحیه ۴ و جمعی از مدیران منطقه در سالن کنفرانس برگزار شد.