هلدینگ فناوری اطلاعات بانک ایران زمین، میزبان روسای شعب استان تهران
هلدینگ فناوری اطلاعات بانک ایران زمین، میزبان روسای شعب استان تهران
اقتصادوتجارت : روسای شعب استان تهران بانک ایران زمین، در سه گروه از هلدینگ فناوری اطلاعات بانک بازدید و با توانایی و امکانات آن آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، در این بازدیدها که با حضور معاون فناوری اطلاعات، مدیر امور شعب استان تهران، مدیر امور روابط عمومی، مدیران شعب مناطق ۱ و ۲ استان تهران برگزار شد، روسای شعب ضمن بازدید از ساختمان هلدینگ فناوری اطلاعات بانک در جلساتی که به منظور آشنایی با توانایی های این هلدینگ برگزار شد، حضور داشتند.

در این دیدار فرهاد اینالوئی معاون فناوری اطلاعات بانک ایران زمین ضمن تشریح مأموریت هلدینگ فناوری اطلاعات، در خصوص چشم انداز بانکداری دیجیتال این بانک گفت: بانکداری دیجیتال، مفهوم جدیدی است که بانک ایران زمین پیشتاز در این موضوع است و به این نکته متمرکز شده است که مشتریان می توانند بر اساس درخواست و نیاز خود، محصولات مخصوص خود را دریافت کنند.

به گفته اینالویی شخصی سازی سرویس در بانکداری، تعریف جدید بانکداری دیجیتال است و این مشتریان هستند که سرویس ها را تعریف می کند

در ادامه این دیدار مصطفی یزدانجو مدیر امور شعب استان تهران با اشاره به سرعت تغییرات و پیشرفت در عرصه بانکداری دیجیتال و اهمیت توجه ویژه به روزآمدی ارائه خدمات نوین در دنیای دیجیتال گفت: با تغییر نیازها در بازار رقابتی، همواره باید ارائه محصولات و فعالیت در این بازار به روز شود.

یزدانجو افزود: مسئولین شعب نیز علاوه بر بهره برداری از ظرفیت های موجود، تمام تلاش خود را در جهت رضایت مشتریان از خدمات ارائه شده، به کار گیرند.

سید محمد حسین استاد مدیر امور روابط عمومی در این جلسه ضمن اشاره به تغییرات ایجاد شده در حوزه روابط عمومی طی سال های اخیر، گفت: رشد تکنولوژی، ظهور شبکه های اجتماعی و تغییر در نیازهای مشتریان از جمله عواملی هستند که فعالیت در این حوزه را با تغییراتی مواجه کرده است.

استاد در خصوص نحوه معرفی سرویس ها و خدمات افزود: بانک و شرکت های تابعه با همکاری شعب بایستی علاوه بر تقویت سواد رسانه ای، از بسترهای دیجیتال و شرکت های گروه جامپ به نحو احسن استفاده گردد.

در این برنامه روسای شعب استان تهران از شرکت های سابین تجارت آریا به عنوان شرکت پرداخت بانک، شرکت آوا مجری باشگاه مشتریان و پیشانی بانکداری دیجیتال بانک و مرکز نوآوری بازدید و جلساتی را با مدیران شرکت ها به منظور آشنایی بیشتر با سرویس ها و خدمات آنها برگزار کردند.