هفته پاک در شمال شرق تهران
هفته پاک در شمال شرق تهران
اقتصادوتجارت : معاون خدمت شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ گفت: همزمان با فرارسیدن هفته زمین پاک و به منظور تشویق شهروندان به حفاظت از زمین، مراسم پاکسازی در بوستان جنگلی تلو در روز سه شنبه مورخ ۶ اردیبهشت ماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴، “رضا معلم” در این باره گفت: رسیدگی به سلامت زمین از اولویت ها و دغدغه های همیشگی مدیریت شهری به حساب می آید. از این رو رسیدگی و ارج نهادن به این مهم در دستور کار قرار داد.
او گفت: در این مراسم که با حضور مدیران ، علاقمندان و فعالان محیط زیست برگزار شد؛ پویش اهدای شاخه گل به پاکبانان منطقه ، تقدیر و پاسداشت از زحمات پاکبانان نمونه و پیشکسوت منطقه و تقدیر از دبیر کانون محیط زیست محله حکیمیه جهت تبدیل زباله های تر به خشکاله برای خوراک دام ها برگزار شد.
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۴ خاطر نشان کرد: تا پایان هفته جاری که به عنوان هوای زمین پاک نامگذاری شده است، ویژه برنامه های مختلفی در قالب مسابقات سنجش سواد ویژه کارکنان شهرداری و نقاشی و عکاسی برای شهروندان منطقه ۴ نیز انجام خواهد گرفت.
معلم در پایان گفت: تقدیر و پاسداشت از متصدیان غرف بازیافت ، برپایی غرفه آموزشی و اطلاع رسانی در مکان های شاخص، توزیع کیسه های پارچه ای به مساجد جهت نذورات ، آموزش های محیط زیستی در مدارس، سرای محلات، خانه های کودک، و مساجد، برگزاری وبینار محیط زیستی به صورت مجازی وشرکت در مراسم پاکسازی خیابان کارگر از برنامه های در نظر گرفته شده در این هفته به شمار می رود.