نمایندگان دامغان و خدابنده در مجلس: مردم به خدمات پست  اعتماد دارند
نمایندگان دامغان و خدابنده در مجلس: مردم به خدمات پست  اعتماد دارند
شبکه اقتصادوتجارت :نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت: پست سمنان در راستای حفظ سلامت و رفاه حال شهروندان در زمان شیوع ویروس کرونا خدمات ارزنده و موثری را ارایه کرده که این خدمات‌رسانی همچنان ادامه دارد.

 گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، علی اکبر علیزاده بومی ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های مجموعه پست استان، اظهار داشت: مدیریت بهینه، تلاش و تعصب کارکنان پست استان ابزاری مهم برای گذر از پست سنتی به پست نوین است.

این نماینده مجلس با بیان اینکه خدمت در پست نعمت است، افزود: نگاه و ذهنیت جامعه به شرکت ملی پست و عملکرد آن مثبت است که این نگاه مثبت از خدمت با اخلاص کارکنان آن نشات می‌گیرد.

وی با اشاره به نقش پست در کمک به رونق کسب و کارها، از مسئولان و دستگاه‌های متولی خواست شرکت ملی پست را در راستای تحقق این هدف و رونق تولید و فروش محصولات بومی در بستر تجارت الکترونیک پست(ebazar)  یاری رسانند.

 سرپرست پست استان سمنان نیز در این دیدار با اشاره به اینکه فروش تولیدات عشایر و روستائیان استان در بستر تجارت الکترونیک(ebazar)  و ایجاد درآمدی پایدار برای آنان، یکی از اقدامات موثر پست سمنان است، تضریح کرد: استفاده از زیرساخت‌های موجود به منظور ارایه خدمات به اصناف بر مبنای کدپستی از برنامه‌های پیش روی این اداره کل است.

 حمیدرضا آقاجانی با تاکید بر گستردگی شبکه توزیع پست و نقش مهم آن در گسترش تجارت الکترونیک، اظهار داشت: شرکت ملی پست به دلیل داشتن شبکه مویرگی توزیع در کشور و بستری مناسب برای فروش الکترونیکی انواع محصولات بومی، کشاورزی و واحدهای صنعتی استان، تمام تلاش خود را در راستای حمایت از کسب و کارهای خانگی و تولیدکنندگان محصولات بومی به کار خواهد بست.

نماینده مردم خدابنده در مجلس: خدمات پست ایمن و مطمئن است

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیر کل پست زنجان، گفت: استفاده ازخدمات پست ایمن و مطمئن است.

سیدالبرز حسینی با اشاره به اینکه پست در دوران شیوع ویروس کرونا بسیار موفق عمل کرده است، افزود: شبکه پستی با تمام ظرفیت در خدمت مردم بوده و سهم مهمی در کاهش مراجعات مردم به ادارات و سازمان‌ها و  خرید های غیرحضوری شهروندان دارد.

وی با تاکید بر اینکه پست در بین مردم جایگاه ویژه‌ای دارد، خواستار تنوع بخشی به خدمات پستی و استفاده بهینه از تکنولوژی‌های نوین به منظور ارتقا سطح کیفی خدمات شد.

رضا حمیدپور مدیرکل پست استان نیز در این دیدار گزارشی از عملکرد پست استان و خدمات صورت گرفته در شرکت ملی پست را ارایه کرد.