نقش مهم شعب بانک توسعه تعاون در حمایت از اشتغال و کارآفرینی
نقش مهم شعب بانک توسعه تعاون در حمایت از اشتغال و کارآفرینی
اقتصادوتجارت : مدیر عامل بانک توسعه تعاون بر نقش مهم شعب بانک توسعه تعاون در حمایت از اشتغال و کارآفرینی تاکید ورزید.

به گزارش اقتصادوتجارت به نقل از روابط عمومی حجت اله مهدیان مدیر عامل بانک توسعه تعاون در تماس تلفنی با برخی روسای شعب بانک اظهار داشت: فعالیت‌ها و اقدامات همکاران در شعب در انجام خدمات عمومی و تخصصی بانکی بسیار ارزنده است و تکریم مشتریان و راهنمایی آنان می‌تواند این ارزش را چندین برابر جلوه دهد.
وی در تماس تلفنی با روح اله طاهرخانی رییس شعبه مرکزی قزوین، مهدی عینی سرپرست شعبه املش استان گیلان، حسینعلی راشکی فر سرپرست شعبه خاش استان سیستان و بلوچستان، احسان عبدی رییس شعبه دره شهر ایلام، محسن حبیبی منفرد رییس باجه مطهری تهران و محسن آزاد رییس باجه ولیعصر قم گفت: دولتمردان عزیز تلاش و تدابیر فراوانی برای ارتقای سطح اقتصادی کشور صورت می‌دهند و این بانک نیز به عنوان یکی از جایگاه‌های دولتی ارائه خدمت به عموم مردم نقشی مهم در حداکثر سازی رضایت مراجعین بر عهده دارد و با تقویت بانک به لحاظ سرمایه ای شرایط بسیار بهتری برای خدمت رسانی فراهم می‌گردد.
مهدیان با تبریک هفته جهانی کارآفرینی گفت: بانک توسعه تعاون در وزارتخانه‌ای مشغول به فعالیت است که ماموریت هایی متعددی در حمایت از کارآفرینی، اشتغال و مشاغل مختلف بر عهده دارد، از این رو نقش واحدهای بانک به عنوان نهاد بانکی مجموعه قابل توجه است.
مدیر عامل بانک توسعه تعاون خاطر نشان کرد: کارآفرینی از مهمترین ارکان ایجاد اشتغال و رشد کسب و کارها در اقتصاد محسوب می‌شود و گردهم آوری منابع تولیدی و بکارگیری آنها توسط کارآفرینان منجر به ظهور واحدهای جدید تولید می گردد.
مهدیان اعلام کرد: معاونت اشتغال و کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همواره محوریت برنامه‌های دولت در ایجاد اشتغال را بر عهده داشته است و واحدها و شعب بانک توسعه تعاون در اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری و سایر طرحهای مهم ملی، همکاری نزدیک با این جایگاه راهبردی به عمل آورده اند.
وی با استماع نظرات روسای شعب گفت: شعب بانک در دوره ای جدید از خدمت‌گزاری، مهیای ایفای نقش مهم مطابق برنامه های اقتصادی وزارتخانه و دستگاه های اقتصادی دولت گردیده اند و تجارب چندین ساله نشان داده است که همکاران شعب در فعالیت بانکداری توسعه ای با رویکرد توسعه منطقه ای به سطحی مناسب و اثربخش دست یافته اند.
مدیر عامل بانک توسعه تعاون در ادامه انعقاد تفاهم نامه با سازمانها، شرکت ها و ادارات را از اقدامات شایسته مدیریت های استانی بر شمرد و گفت: همکاران شعب ضمن هماهنگی با واحدهای ستادی و سرپرستی در اجرای بهینه تفاهم نامه ها اهتمام کافی داشته باشند.