نشست هم‌ اندیشی مدیر درمان بیمه کوثر با دندانپزشکان و اپتومتریست‌ های معتمد
نشست هم‌ اندیشی مدیر درمان بیمه کوثر با دندانپزشکان و اپتومتریست‌ های معتمد
اقتصادوتجارت : نشست صمیمانه هم‌ اندیشی مدیر و روسای ادارات بیمه‌ های درمان با دندانپزشکان و اپتومتریست‌ های معتمد بیمه کوثر، در سالن جلسات ستاد بیمه کوثر برگزار شد.

به گزارش اقتصادو تجارت نقل از روابط عمومی و اعلام مدیر بیمه‌های درمان، در این نشست که با حضور نزدیک به ۴۵نفر از دندانپزشکان و اپتومتریست‌های معتمد بیمه کوثر برگزار شد درباره مشکلات موجود در زمینه نظارت بر عملکرد مراکز درمانی طرف قرارداد و راهکارهای بهبود و ارتقای این پایش، بحث و تبادل نظر شد.

حسین عبدالوند افزود: در این نشست، روند چگونگی تایید اسناد درمانی توسط مراجع معتمد بیمه کوثر بررسی شد و حاضران بر مبنای تجارب خود، راهکارهایی برای توسعه و بهبود فرایند صحت‌سنجی تایید اسناد و در نتیجه تسهیل ارائه این تاییدیه‌ها به بیماران بیان کردند.

وی با اشاره به اینکه هدف نهایی این جلسه کاهش بار مراجعه بیمه‌شدگان و افزایش رضایت انان بود خاطرنشان کرد: برای آینده، سیستماتیک کردن دریافت تاییدیه‌ها در دستور کار شرکت قرار خواهد گرفت تا همسو با گسترش دولت الکترونیک و توسعه خدمات برخط در عرصه‌های گوناگون زندگی، ما نیز بتوانیم تایید اسناد درمانی را به صورت غیرحضوری و برخط برای بیمه‌شدگان انجام دهیم.