اقصادوتجارت : نشست صمیمانه سرپرست شهرداری منطقه 18 با معاونین دادستانی تهران در راستای آزادی زندانیان در بند که شرایط و استحقاق آزادی را دارند به میزبانی شهرداری منطقه 18 انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۸ – با هدف تسهیل در آزاد سازی زندانیان در بند جرائم غیر عمد به میزبانی شهرداری منطقه ۱۸ نشست صمیمانه ای با حضور محمد پیرگزی معاون دادستان تهران و رئیس دادسرای ناحیه ۱۸ شهید مطهری و حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا فیروزجائی معاون دادستان تهران و سرپرست امور زندان ها جناب آقای الوندی مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان برگزار گردید.
محبوب تیز پاز نیاری سرپرست شهرداری منطقه ۱۸ در این نشست گفت: با همدلی که با دیگر مناطق ایجاد شده و با همکاری بنگاه های اقتصادی و خیرین سطح منطقه اقدامات لازم در جهت آزادی زندانیان نیازمند در شب هفتم شهادت امیر المومنین ( ع) با حضور خیرین و مدیران ارشد شهر تهران و شهرداری های مناطق مشارکت کننده در بوستان ولایت منطقه ۱۹ برگزار می گردد.
گفتنی است حجت الاسلام و المسلمین فیروزجائی معاون دادستان تهران در امور زندان ها ضمن قدردانی و تشکر از شهرداری منطقه گفت: امید داریم با حضور چنین مدیران جهادی در جهت حل مشکلات پیش رو موفقیت حاصل شود.
در ادامه محمد پیرگزی معاون دادستان تهران و رئیس دادسرای ناحیه ۱۸ شهید مطهری ضمن تشکر و قدردانی از شهردار منطقه اظهار داشت: با توجه به برنامه محور بودن محبوب تیز پاز به عنوان سرپرست شهرداری منطقه ۱۸ در جهت رفع موضوعات مدیریت شهری، آینده ای روشن با چنین برنامه ریزی تصور داریم.
قابل ذکر است مراسم آزاد سازی زندانیان نیازمند با همکاری شهرداری مناطق ۹-۱۷-۱۹ و ۲۱ انجام می شود.