نخستین مرکز درمان و صیانت از زنان معتاد متجاهر آغاز بکار کرد
نخستین مرکز درمان و صیانت از زنان معتاد متجاهر آغاز بکار کرد
شبکه اقتصادوتجارت : همزمان با فرارسیدن ایام ولادت نبی مکرم اسلام حضرت محمدمصطفی(ص) نخستین مرکز بهاران ویژه زنان معتاد بهبود یافته با همکاری مشترک شهرداری تهران و سپاه حضرت محمد(ع) افتتاح شد.

گزارش روابط عمومی سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در همکاری مشترک با معاونت اجتماعی سپاه حضرت محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ و در راستای انجام مسئولیت اجتماعی خود اقدام به راه اندازی این مرکز برای نخستین بار در شهر تهران کردند .
این برنامه با حضور حجت اسلام ابوترابی امام جمعه موقت تهران، جوادی یگانه معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و سردار یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) برگزار گردید.
در این مرکز خدمات مهارت آموزی و بازپروری زنان معتاد متجاهر شامل؛ آموزش های حرفه آموزی و مهارتی، روانشناختی و بازخوانی روحی و روانی و تلاش برای آماده سازی این افراد برای بازگشت به جامعه پی گیری می گردد.
‎ مجتمع مهارت آموزی و کارآفرینی واقع در منطقه ۱۳ شهرداری تهران اولین مرکز
صیانت از بانوان آسیب دیده از اعتیاد شهر تهران است.
گفتنی است که، از سال پیش تا کنون ۳ مرکز شامل دو باب گرمخانه و یک‌مرکز بهاران ویژه زنان توسط شهرداری تهران به ظرفیت های قبلی افزوده شده است که افزایش ۱۵۰ درصدی را در این زمینه به دنبال داشته است.