نخستین مرکز درمان و صیانت از زنان معتاد متجاهر در منطقه ۱۳ آغاز به کار کرد
نخستین مرکز درمان و صیانت از زنان معتاد متجاهر در منطقه ۱۳ آغاز به کار کرد
شبکه اقتصادوتجارت : همزمان با هفته وحدت و گرامیداشت ایام ولادت نبی مکرم اسلام حضرت محمدمصطفی(ص) نخستین مرکز جدید صیانت ، درمان و اشتغال با نام "طراوت زندگی"ویژه زنان معتاد بهبود یافته با همکاری مشترک شهرداری تهران و سپاه حضرت محمد(ع) در منطقه ۱۳ افتتاح شد.

گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳، معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و شهرداری منطقه۱۳ در همکاری مشترک با معاونت اجتماعی سپاه حضرت محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ در راستای انجام مسئولیت اجتماعی خود اقدام به راه اندازی این مرکز برای نخستین بار در شهر تهران کردند.
مرتضی رحمان زاده ، شهردار منطقه۱۳ در خصوص آئین افتتاح مرکز جدید درمان، صیانت و اشتغال بانوان افزود: این برنامه با حضور حجت اسلام ابوترابی  امام جمعه موقت تهران، جوادی یگانه معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و سردار یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص)و دیگر مدیران برگزار شد.
به گفته شهردار منطقه۱۳ در این مرکز  خدمات مهارت آموزی و بازپروری زنان معتاد متجاهر شامل؛ آموزش های حرفه آموزی و مهارتی، روانشناختی و بازخوانی روحی و روانی  و تلاش برای آماده سازی این افراد برای بازگشت به جامعه پی گیری می شود.
وی خاطر نشان کرد: این مجتمع که اولین مرکز صیانت از بانوان آسیب دیده از اعتیاد شهر تهران در منطقه۱۳ است در ۳ طبقه پذیرای بانوان معتاد متجاهر برای درمان و بازتوانی خواهد بود .