نخستین شماره مجله چند رسانه‌ای «تهران شهر» منتشر شد
نخستین شماره مجله چند رسانه‌ای «تهران شهر» منتشر شد
اقتصادوتجارت : مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۱ تهران از انتشار نخستین شماره مجله چند رسانه ای «تهران شهر» در ۴۴ صفحه از سوی اداره روابط عمومی این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۱؛ محمد رضا پارسیان با اشاره به این مطلب گفت: این مجله چندرسانه ای با هدف ایجاد فرصتی برای ارتقای سطح ارتباطات شهروندی با مدیریت شهری منطقه ۲۱ به عنوان «دیار پیشرفت و نوآوری» در غرب تهران به صورت آن‌لاین برای شهروندان با آخرین اتفاقات این منطقه، گشت و گذار در شهر، معرفی محلات و خیابان‌های منطقه و … به صورت مجموعه متن، عکس، ویدئو و پادکست منتشر می‌شود.

پارسیان اظهار داشت: این شماره نشریه به مطالبی از جمله گفت و گوی تفصیلی با شهردار منطقه، یادداشت رئیس مرکز ارتباطات شهرداری تهران با موضوع نمایشگاه تهران ۱۴۰۱ فرصتی برای اداره شهر با مردم، آنچه درباره منطقه ۲۱ تهران باید بدانید، گزارش‌های تفصیلی و تصویری از نمایشگاه تهران ۱۴۰۱، گزارش به مردم از دیار پیشرفت و نوآوری در قالب تشریح مجموعه اقدامات معاونت‌های اجرایی منطقه، معرفی فرصت های گردشگری منطقه از جمله پارک ملی هواوفضا و شهرک تلویزیونی و سینمایی غزالی و معرفی تخصصی ترین بازارچه گل‌های آپارتمانی غرب تهران و … می پردازد و هرآنچه بخواهید از پادکست تا ویدئو و عکس را می توانید با یک کلیک ساده بخوانید و بشنوید. پس فرصت مطلع شدن وقایع دیار پیشرفت و نوآوری را در «تهران شهر» به آسانی از دست ندهید.

گفتنی است؛ با توجه به عدم دسترس بودن پرتال شهرداری منطقه ۲۱ تهران به دلیل مشکلات پیش آمده با راه اندازي مجدد پرتال اطلاع رساني منطقه، نسخه چند رسانه اي اين مجله نیز جهت بهره برداري بارگذاري خواهد شد.