مهناز استقامتی، شهردار منطقه۸، مدیر نمونه شهرداری پایتخت شد
مهناز استقامتی، شهردار منطقه۸، مدیر نمونه شهرداری پایتخت شد
شبکه اقتصادوتجارت : شهردار منطقه۸ در آیین تقدیر ازعملکرد برتر درحوزه «طرح‌های محله محور» که به مناسبت «هفته تهران» باحضور پیروز حناچی شهردار تهران، رییس شورای شهر، معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شهردار تهران و اعضای شورای شهر، برگزار شد به عنوان مدیر نمونه شهرداری پایتخت در سال جاری انتخاب شد.

گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۸، در آیین تقدیر از عملکرد برتر درحوزه «طرح‌های محله محور» به مناسبت هفته تهران برنامه “هفته تهران، مکتب تهران، توسعه محلات” از مدیران شهری فعال در حوزه پروژه‌های توسعه محله تجلیل شد.
شهرداری تهران هر ساله بر اساس معیارها و شاخص‌های تعیین شده، به ارزیابی عملکرد مدیران و کارکنان شهرداری می‌پردازد تا در کنار ارج نهادن به خدمات ارزشمند آنان، به عنوان الگوهایی برای تقویت وجدان کاری، رعایت انضباط اداری، اجتماعی و اقتصادی، خلاقیت و ارتقای بهره‌وری در شهرداری تهران معرفی شوند.
مهناز استقامتی، از اسفندماه سال ۱۳۹۷ به عنوان شهردار منطقه تهران معرفی شد و در طی یک سال و هفت ماه مدیریت خود طرح‌های عمرانی و خدماتی بسیاری را در محله‌های سیزده‌گانه این منطقه به اجرا درآورد و جزو برگزیدگان طرح‌های محلی بود.
در این مراسم، پیروز حناچی، با اهدای لوح تقدیر از مهناز استقامتی، شهردار منطقه۸ تهران که به عنوان مدیر نمونه سال ۱۳۹۹ انتخاب شده بود، ، تقدیر کرد.