منطقه ویژه اقتصادی پیام میزبان نشست تخصصی شرکت های دانش بنیان
منطقه ویژه اقتصادی پیام میزبان نشست تخصصی شرکت های دانش بنیان
اقتصادوتجارت : نشست تخصصی شرکت های دانش بنیان با حضور، اکبر قنبرپور مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی وفرودگاه بین‌المللی پیام، مهدی عسگری نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی و پرویز کرمی دبیر ستاد توسعه فناوری های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی ریاست جمهوری و تنی چند از مدیران شرکت های دانش بنیان فعال در استان البرز و به میزبانی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، این نشست با هدف بررسی و ارائه راهکارهایی برای حمایت از شرکت های دانش بنیان و همچنین حل مسائل این شرکت ها در هفته جاری برگزار شد .

🔺بنابراین گزارش ، بررسی ظرفیت های موجود، تسهیل در فرآیند های کاری شرکتهای دانش بنیان و ایجاد تعامل بیشتر با دستگاه های مربوطه از دیگر اهداف برگزاری این نشست در منطقه ویژه اقتصادی پیام بود .

🔺در این نشست مدیران شرکت های دانش بنیان حاضر در جلسه، مسائل و مشکلات خود را در حوزه تولید یا مسئولان در میان گذاشتند .

🔺این گزارش می‌افزاید منطقه ویژه اقتصادی پیام در نظر دارد در سالی که به شعار تولید ، دانش بنیان و اشتغال آفرین از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده نسبت به ایجاد تسهیلات لازم جهت استقرار شرکت های دانش بنیان در این منطقه اقدام نماید .