معرفی دستاوردهای منطقه۲ در نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران
معرفی دستاوردهای منطقه۲ در نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران
اقتصادوتجارت : همزمان با برگزاری نمايشگاه "تهران 1401،شهرهاي خواهرخوانده و توانمندي مديريت شهري تهران" دستاوردها و چشم انداز شهرداری منطقه2 با استفاده از روش های نوین اطلاع رسانی و تبلیغاتی ارائه می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲، علی طهماسبی ،مدیر ورابط عمومی منطقه ۲ با اعلام این خبر گفت:در راستای برنامه سوم توسعه مبنی بر ضرورت آگاهی بخشی، توسعه ارتباط با شهروندان و آگاهی بخشی و تقویت مشارکت آنها، نمايشگاه “تهران ۱۴۰۱،شهرهاي خواهرخوانده و توانمندي مديريت شهري تهران” در بوستان گفتگو برگزار می شود.
وی تبیین رویکردها و سیاست های مدیریت شهری و ارائه عملکردها و اقدامات اجرایی را از اهداف این نمایشگاه برشمرد و گفت: در همین راستا شهرداری منطقه ۲ با حضور در این نمایشگاه ، چشم انداز ، توانمندی ها ،دستاوردها و برنامه های اجرایی در منطقه را به نمایش می گذارد.
طهماسبی به معرفی پروژه های شهری اشاره کرد و گفت: تلاش شده است تا با بهره گیری از ابزارهای نوین ، پروژه هاو دستاوردهای مدیریت شهری منطقه به تصویر کشیده شود .
وی افزود: در این نمایشگاه همزمان با ارائه پروژه ها ، اقدامات اجرایی و همچنین معرفی شاخص ها و ظرفیت های گردشگری منطقه ، به افق و چشم انداز منطقه در سال ۱۴۰۱ نیز پرداخته می شود.
مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه ۲ با دعوت از شهروندان برای بازدید از نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه ،ده ها پروزه اجرایی در حوزه خدمات شهری، عمرانی ،ترافیکی ، اجتماعی و .. که دستاوردهایی را برای ارتقای کیفیت زندگی شهروندان منطقه داشته است، برای آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به نمایش گذاشته می شود.
براساس این گزارش نمايشگاه “تهران ۱۴۰۱،شهرهاي خواهرخوانده و توانمندي مديريت شهري تهران” از ۱۲ الی ۱۷ تیر ماه در بوستان گفتگو برپا می شود.