معابر شمال شرق تهران در سالگرد شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و سردار سپهبد شهید سلیمانی سیاه پوش شد
معابر شمال شرق تهران در سالگرد شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و سردار سپهبد شهید سلیمانی سیاه پوش شد
اقتصادوتجارت : مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه 4 همزمان با اجرای طرح نگهداشت شهر و فرا رسیدن ایام فاطمیه (س) و نزدیک شدن به سالروز شهادت سردار دلها سپهبد شهیدحاج قاسم سلیمانی از اکران سازه های ثابت و موقت مناسب این ایام خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ ، “سیدحسین میراسماعیلی” ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت زهرا(س) در این باره گفت: به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری بانوی دو عالم و به منظور بزرگداشت مقام دخت نبی اکرم اسلام (ص) و هویت بخشی به سیمای شهری بیش از ۶۰۰ متر مربع از سازه های تبلیغاتی سطح شهر با سخنانی گوهربار از رسول اکرم و نام مبارک ایشان مزین شد.
او در ادامه گفت: همچنین میادین و معابر اصلی با ریسه های مشکی به متراژ تقریبی ۵۰۰۰ مترطول فضاسازی شد.در این خصوص بیش از ۴۰۰ پایه پرچم کوتاه با پرچمهای مشکی و یا فاطمه الزهرا (س) اکران شد. همچنین در میدان رسالت و خیابان هنگام و شهیدطاهرخانی بیش از ۱۰۰ پرچم و بیرق یا فاطمه الزهرا (س) فضای شهر را عطرآگین کرد.
میراسماعیلی با اشاره به سالگرد سردار دلها حاج قاسم سلیمانی گفت: به مناسبت نزدیک شدن دومین سالگرد شهادت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و زنده نگاه داشتن رشادت ها و سلحشوری های این شخصیت ملی، تصاویر و سخنانی از ایشان در سطح محور اتوبان سردار شهیدسلیمانی اکران و فضاسازی شد.