مسیر های دسترسی بزرگراه آیت اله هاشمی رفسنجانی به بلوار شهید فرحزادی افتتاح می شود
مسیر های دسترسی بزرگراه آیت اله هاشمی رفسنجانی به بلوار شهید فرحزادی افتتاح می شود
اقتصادوتجارت : شهردار منطقه2 گفت: رمپ ولوپ دسترسی بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی به بلوار شهید فرحزادی به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهربه بهره برداری می رسد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲،مهدی صالحی با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر بخشی از حجم ترافیک میدان کتاب به واسطه تردد خودروهایی است که به دلیل فقدان مسیر راستگرد از غرب بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی به جنوب بلوار فرحزادی،مجبورهستند تا ۲ و نیم کیلومتر مسیر اضافه را از بلوار فرحزادی شمال طی کرده و وارد بلوار فرحزادی جنوب شوند.
وی فقدان مسیر راستگرد از غرب بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی به جنوب بلوار شهید فرحزادی، زمینه ساز گردش اضافی و افزایش بار ترافیکی در شمال بلوار فرحزادی و میدان کتاب بود افزود: با توجه وجود مجموعه های تجاری ومسکونی در این محدوده ، ترافیک سنگینی در محدوده میدان کتاب ، ورودی به خیابان سرو غربی را موجب می شود و نارضایتی شهروندان را ایجاد می کند.
شهردار منطقه ۲ درتشریح این طرح عمرانی گفت: احداث مسیر دسترسی غرب به جنوب تقاطع غیرهمسطح بلوار فرحزادی با بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ، پس از طرح های مطالعاتی صورت گرفته با همکاری سازمان مهندسی عمران شهرداری تهران و منطقه ۲ اجرا شده است.
وی افزود: در طرح جدید از مسیر غرب به شرق بزرگراه هاشمی رفسنجانی نرسیده به پل بلوارشهید فرحزادی، رمپ جدیدی به طول ۳۸۵ متر باعرض ۷ متر ایجاد شد، تا تردد به سمت جنوب بلوار آسان و مشکل شهروندان پس از سال ها رفع شود.