مراسم یادواره شهدای سعادت آباد برگزارشد
مراسم یادواره شهدای سعادت آباد برگزارشد
اقتصادوتجارت : مراسم اولین یادواره شهدای سعادت آباد همزمان با گرامیداشت روز شهدا با حضور حسن زاده فرمانده سپاه تهران،صالحی شهردار منطقه۲ ،برخی از چهره های فرهنگی مذهبی وجمع کثیری از شهروندان وخانواده های معظم شهدا وایثارگران در مسجد پیامبراعظم (ص) برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲، مهدی صالحی در این مراسم ضمن ارج نهادن به مقام والای شهدا و صبر، بردباری و ايثارخانواده معظم شهدا، بر ضرورت توجه و ترويج فرهنگ ايثار و آرمان های شهدا و نهادينه شدن آين در نسل های جوان تاكيد كرد و گفت:شهادت هنر مردان خداست و شهدا در دوران خودشان جنگیدن در راه خدا برای حفاظت از تمامیت ارضی کشور را به‌عنوان بهترین انتخاب برگزیدند.
وی بابیان اینکه خانواده معظم شهدا و جانبازان سرافراز گنجینه‌های بی بدیلی هستند که ما خود را خدمتگزار آنها می‌دانیم و امیدواریم بتوانیم از رهنمودها و راهکارهای پیشنهادی آنان در اداره شهر بهره مند شویم گفت: در راستای تکریم خانواده شهدا و اشاعه ارزش های دوران دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت ، دیدار با خانواده شهدا در اولویت برنامه های مدیریت شهری منطقه قراردارد.
شهردار منطقه۲ زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا را از تأکیدات مقام معظم رهبری عنوان کرد و ادامه دادن راه آنها را وظیفه تک تک افراد جامعه دانست.و افزود: امید است که شرمنده شهیدان نباشیم وبتوانیم راه آنها را ادامه بدهیم.