مدیریت شهری در راستای حمایت از تولید و با رعایت مر قانون با مراکز صنعتی همکاری می کند
مدیریت شهری در راستای حمایت از تولید و با رعایت مر قانون با مراکز صنعتی همکاری می کند
اقتصادوتجارت : محمد جواد خسروی شهردار منطقه 18 با همراهی معاونین و مدیران ارشد مدیریت شهری منطقه، از گروه بهمن خودرو واقع در ناحیه 6 از نزدیک بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۸- در راستای بررسی پروژه های ملکی گروه بهمن خودرو، محمد جواد خسروی با مدیر عامل این کارخانه صنعتی گفتگو کرد و در جریان توضیحات این مقام مسئول قرار گرفت.
محمد جواد خسروی در این بازدید گفت: گروه بهمن با عرضه محصولات خودرویی در راستای رونق تولید و توسعه اقتصادی کشور فعالیت می کند و به دلیل دارا بودن پتانسیل بالا در تولید محصولات مورد نیاز مردم، در بازار تاثیرگذار است. به دنبال تثبیت و توسعه این کارخانه در منطقه هستیم تا علاوه بر افزایش تیراژ تولیدی خودور در زمینه اشتغالزایی نیز سهمی داشته باشیم و در نهایت با آورده مالی این شرکت برای شهرداری تهران در موضوع درآمدزایی نیز به وظیفه سازمانی خود عمل کنیم.
وی تاکید کرد: با عنایت به لزوم حمایت از مراکز صنعتی و تولیدی و با توجه به لزوم بررسی پژوه های عمرانی و ملکی بهمن خودرو جلسات متعددی برگزار شده و تصمیم هایی گرفته شده است که به زودی تصمیم نهایی اعلام خواهد شد .
شایان به ذکر است شهردار منطقه۱۸ در ادامه این بازدید از شرکت کروز، بزرگ‌ترین و اصلی‌ترین تأمین‌کننده قطعات در صنعت خودرو ایران نیز بازدید کرد.