مدیران گل گهر فرماندهان جنگ اقتصادی هستند
مدیران گل گهر فرماندهان جنگ اقتصادی هستند
اقتصادوتجارت : اعضای ستاد نماز جمعه سیرجان صبح امروز با همراهی امام جمعه، فرماندار و شهردار از منطقه گل‌گهر بازدید و با مدیرعامل شرکت گل گهر دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی ستاد نمازجمعه سیرجان، اعضای ستاد نماز جمعه سیرجان صبح امروز از شرکت سنگ آهن گهر زمین، مجتمع جهان فولاد و شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر بازدید و سپس در جلسه ای با مدیرعامل و معاونین شرکت گل گهر دیدار و گفت و گو کردند.

امام جمعه سیرجان در این دیدار، مدیران شرکت های منطقه گل گهر را فرماندهان جهاد اقتصادی دانست و از اقدامات شرکت گل‌گهر در پشتیبانی از فعالیت های فرهنگی، اجتماعی، مذهبی و تحقق مسئولیت‌های اجتماعی خود تقدیر و تشکر کرد.

مهندس ایمان عتیقی مدیرعامل شرکت گل گهر نیز در این نشست امام جمعه و مسئولین ارشد شهرستان را پشتیبانان منطقه گل گهر خواند و از حمایت های ایشان در حوزه های مختلف کاری، تولیدی و صنعتی تشکر و اظهار امیدواری کرد این حمایت ها در تحقق شعار “تولید؛ پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها” موثر خواهد بود.

گفتنی است در این دیدار توسط امام جمعه سیرجان از خدمات مدیرعامل گل گهر به منظور همکاری جهت ساخت مصلای نمازجمعه و حوزه‌های علمیه برادران و خواهران تجلیل به عمل آمد.