مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده صاحبان سهام بیمه حافظ برگزار شد
مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده صاحبان سهام بیمه حافظ برگزار شد
اقتصادوتجارت : مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده صاحبان سهام بیمه حافظ با حضور ۴۳ درصد سهامداران ، نماینده بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار ، و حسابرس مستقل شرکت در ساعت ۱۰ روز یکشنبه ۱۵ اسفندماه در محل سالن اجتماعات این شرکت و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد. همچنین امکان مشاهده برخط جلسه مجمع برای سایر سهامداران از طریق پایگاه اطلاع رسانی شرکت بیمه حافظ فراهم گردید .

به نقل از روابط عمومی بیمه حافظ ، سهامداران حاضر با رعایت ماده ۱۰۱ لایحه اصلاحی قانون تجارت نسبت به انتخاب ارکان مجمع اقدام نمودند که بر همین اساس آقای علیرضا فاطمی به عنوان رئیس مجمع و آقایان دکتر محمود دودانگه و ارض اله خدایاری به عنوان ناظرین اول و دوم و خانم زهرا محمدی پور در جایگاه دبیر ، ایشان را در برگزاری مجمع همراهی کردند.

گفتنی است، بر اساس دستور جلسه مجمع بیمه حافظ در خصوص انتخاب اعضای اصلی و علی البدل هیات مدیره این شرکت و پس از فرآیند رای گیری از سهامداران ، شرکت توسعه بازار کیمیا ، شرکت ایجاد ابنیه عمران تابران ، شرکت بازرگانی توسعه بازار حافظ ، شرکت ره پویان تجارت یوتاب و شرکت سهم نگر پویا حائز اکثریت آراء شده و به عنوان اعضای اصلی و شرکت سرمایه گذاری چشم انداز توسعه شمال و شرکت سرمایه گذاری ساختمان نوین به ترتیب به عنوان اعضای علی البدل اول و دوم هیأت مدیره برای مدت دو سال برگزیده شدند.

بر این اساس مقرر شد تا منتخبین مجمع نسبت به معرفی نمایندگان خود جهت حضور در ترکیب هیات مدیره بیمه حافظ اقدام نمایند تا اقدامات قانونی لازم در اسرع وقت صورت پذیرد.