لبخند شادی بخش منطقه ۴ در دهه امامت و ولایت
لبخند شادی بخش منطقه ۴ در دهه امامت و ولایت
اقتصادوتجارت : معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۴ از برگزاری برنامه های شاد و متنوع فرهنگی پویش عید لبخند و برادری از عید قربان تا عید غدیر در نواحی و محله های این منطقه خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ ” اسمعیل قضات لو” با تبریک فرا رسیدن اعیاد با برکت دهه ولایت گفت: جشنهای معنوی عید لبخند و برادری با شعار به عشق علی لبخند بسازیم از ۱۸ تیرماه مصادف با روز عرفه با برگزاری مراسم دعای عرفه در مساجد، حسینیه ها، امامزاده ها، بقاع مذهبی وهیات های مذهبی آغاز می شود.
او در ادامه به دیگر برنامه های دهه ولایت اشاره کرد و گفت: برگزاری نشست های معرفت افزایی در مساجد ، برپایی نمایشگاه عکس و آثار خوشنویسی ، غبار روبی و عطر افشانی مزار مطهر شهدای گمنام و برپایی ایستگاه  پاسخگویی به سوالات شرعی و عرضه خدمات فرهنگی در سرای محله ها نواحی ۹ گانه از جمله این برنامه ها خواهد بود .
قضات لو همچنین از حرکت کاروان های سیار خودرویی، تزیین شده با گل، بادکنک و…با پخش مولودی و موسیقی های شاد در دو نقطه از منطقه خبر داد و به بر پایی جشن و سخنرانی درمساجد شاخص و محوری با موضوعاتی نظیر تکریم سادات و پیر غلامان علوی ، تجلیل و تکریم از شعرا، نویسندگان ، هنرمندان و ……  در سطح محله های منطقه اشاره کرد.
معاون این منطقه با بیان برگزاری برنامه های تفریحی ، ورزشی دهه ولایت گفت:  برنامه های  متنوع ورزشی  در بوستانها  و ایستگاه های ورزش شهروندی و رقابت های نشاط سالمندی در حال برپایی است.
ویژه برنامه های مرتبط با بانوان و دختران شهر در عید لبخند و برادری یکی دیگر از برنامه هایی بود که به گفته قضات لو با برپایی جشنواره بزرگ فراغتی – تفریحی در بوستان بانوان حدیدچی ، راه اندازی بازارچه بانوان کار آفرین مناطق ۲۲ گانه در بوستان پلیس و برگزاری کارگاه های آموزشی در سرای محله ها پذیرای بانوان و دختران خواهد بود.
او همچنین از برپایی تور گردشگری زوجین جوان ، رونمایی از کتاب با موضوع گردشگری به مناسبت روز قلم و اعزام شهروندان به موزه دفاع مقدس و کودکان به موزه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در هفته ولایت خبر داد.