كاهش عمدي سرعت قطارها توسط راهبران مترو، نسبت ناروا به این قشر زحمت‌کش است
كاهش عمدي سرعت قطارها توسط راهبران مترو، نسبت ناروا به این قشر زحمت‌کش است
اقتصادوتجارت : مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه در واکنش به اخبار منتشر شده مبنی بر كاهش عمدي سرعت قطارها توسط راهبران به علت برخی گلایه‌های صنفی و پیگیری حقوق و مزایا گفت: تمامی کارکنان مترو و بخصوص راهبران قطار در خدمت‌رسانی به شهروندان و مسافران با وجدان کاری و علاقه قلبی کار می‌کنند و تا این لحظه با رصد و بررسی دقیق حرکت قطارها و خدمات متروی تهران شاهد هیچ‌گونه کارشکنی و یا کم‌کاری از سوی کارکنان و پرسنل مترو نبودیم.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه، مهدي شايسته اصل با تاکید بر اینکه اعتبار متروی تهران خط قرمز تمام کارکنان این مجموعه است و اقداماتی از قبیل کم‌کردن عمدی سرعت قطار، خاموش‌کردن تهویه واگن‌ها و یا ایستگاه‌ها به‌دور از اخلاق و مرام این پرسنل زحمت‌کش است گفت: تا این لحظه با وجود رصد کامل خدمات مترو، هیچ موردی در این زمینه‌ها مشاهده نشده است.
وي افزود: تمامی کارکنان شرکت بهره‌برداری مترو به‌ویژه حوزه عملیات اعم از تکنسین‌ها، فنی و تعمیرات و نگهداری امور ایستگاه‌ها و بخصوص راهبران قطار با وجود برخی گلایه‌های صنفی و پیگیری حقوق و مزایای خود، در خدمت‌رسانی به شهروندان و مسافران با وجدان کاری و علاقه قلبی کار می‌کنند و تا این لحظه شاهد هیچ‌ موردي از کارشکنی و کم‌کاری نبودیم.
مديرعامل شركت بهره‌برداری متروي تهران و حومه تصریح کرد: به‌عنوان عضوی از خانوادهٔ بزرگ شرکت بهره‌برداری متروی تهران انتصاب چنین مسائلی را به راهبران مترو به‌دور از انصاف و اخلاق می‌دانم و شهروندان عزیزهم شاهد این مدعا هستند.
شایسته گفت: کارکنان شرکت بهره‌برداری متروی تهران با وجود کاستی‌های موجود در زمینه‌های مالی، زیرساختی و قطعات با سیلی صورت خود را سرخ نگه داشته و با تلاش مضاعف به ارائه خدمات حمل‌ونقل عمومی می‌پردازند.