قدردانی از دکتر رستمی مدیرعامل شرکت مس برای برپایی گردهمایی نوآوری و فناوری
قدردانی از دکتر رستمی مدیرعامل شرکت مس برای برپایی گردهمایی نوآوری و فناوری
اقتصادوتجارت : نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی از زحمات مدیرعامل شرکت ملی مس به دلیل برگزاری گردهمایی نوآوری و فناوری «مسینو» در مجتمع مس شهربابک تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش مس پرس، متن پیام مهندس رضا حسینی نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است:

به نام خدا

بسیار خرسندم که مجتمع مس شهربابک پیشگام در عرصه نوآوری و فناوری شعار امسال را جامه عمل پوشاند.
این رویداد بزرگ معرف ظرفیت های شهرستان شهربابک و مجتمع بزرگ مس شهربابک و آوردگاهی برای ارائه اندیشه و تخصص جوانان فهیم و سخت کوش این خطه از میهن اسلامی مان بود.
اینجانب به نمایندگی از مردم قدرشناس شهربابک، از زحمات و تلاش های جناب آقای دکتر رستمی مدیرعامل محترم شرکت ملی صنایع مس ایران، جناب آقای مهندس حسین محمودی میمند مدیر محترم مجتمع مس شهربابک و پرسنل سخت کوش و پر تلاش مجتمع مس شهربابک در راستای برگزاری همایش بزرگ فناوری و نوآوری مجتمع مس شهربابک با عنوان «مسینو» تشکر و قدردانی می کنم.

برگزاری این همایش در این سطح و با این کیفیت نشان از درک عمیق و فهم درست دست اندرکاران آن از دغدغه مقام معظم رهبری (حفظه الله) و اقدام عملی خانواده خوش فکر مجتمع مس شهربابک جهت تحقق این مهم می باشد.
باز هم از این اقدام حکیمانه و برنامه دقیق و هدفمند تشکر نموده و متذکر می شوم، همه افرادی که در برگزاری این رویداد بی نظیر علمی و دانش بنیان همت گماشتند ولایت مداران واقعی محسوب می گردند.