فیلم مربوط به موش‌های درختی برای ۲سال پیش است
فیلم مربوط به موش‌های درختی برای ۲سال پیش است
اقتصادوتجارت : مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر از اجرای طرح ضربتی مقابله با موش در پاییز سال جاری خبر داد و گفت: پس از اجرای این طرح تماس‌های شهروندی با سامانه ۱۸۸۸ درباره موش ۱۲ درصد کاهش یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر،  قدرت‌اله محمدی با اشاره به فیلم‌منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی درباره حرکت موش‌های شهری بر روی درختان اظهار کرد: این فیلم به ۹۸ مربوط می‌شود زمانی که تعداد موش‌ها به دلیل استفاده از سم بی کیفیت افزایش یافته و توزیع سم و اقدامات مقابله با موش‌ها کم اثر شده بود.

✅وی ادامه داد: با تحقیقات وآزمایشات انجام شده برروی چندین نمونه سم در سال ۱۴۰۰ ، سم موثر خریداری شده است که با وجود کاهش مصرف تا ۶۰ درصد، اثر گذاری بسیار بالایی هم دارد.

✅مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر  با اشاره به اجرای طرح ضربتی مقابله با موش در پاییز امسال بیان کرد: از ۲۲ آبان تا ۶ آذرماه طرحی در مناطق ۲۲ گانه برای کاهش جمعیت موش‌های شهری اجرا شد که طی آن ۱۲ درصد از پیام‌های شهروندان به ۱۸۸۸ در خصوص موش کاهش یافت.

✅وی افزود: در این طرح ضربتی بیش از ۳۸۰۰ کانون وفور موش شناسایی  و نزدیک به ۴ هزار منفذ با مصالح مقاوم بهسازی شده است. همچنین بیش از هزار و ۲۰۰ تله چسبی و ۱۹۰ کیلوگرم سم  شیمیایی موثر و سازگار با محیط زیست شهری توزیع شده است.