فعالیت شبانه روزی و افزایش ظرفیت مددسرای مهر در منطقه ۱۹
فعالیت شبانه روزی و افزایش ظرفیت مددسرای مهر در منطقه ۱۹
اقتصادو تجارت : شهردار منطقه ۱۹ از افزایش ظرفیت مددسرای مهر و پذیرش بیش از ۱۵ هزار بی خانمان در این مددسرا طی ۶ ماهه اول سال خبر داد.

به گزارش اقتصاد و تجارت : روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، علی توکلی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: با توجه به استقبال و آمار بالای مراجعین به مددسرای مهر طی ماه های سرد سال، ظرفیت این مددسرا همزمان با آغاز فصل پاییز از ۹۰ تخت به ۱۲۰ تخت افزایش یافت. ضمن اینکه در شرایط اضطرار قابلیت استقرار ۲۰ نفر نیز در سالن مددسرا وجود دارد.
او با بیان اینکه بخشی از ظرفیت این مددسرا طی گشت در محدوده با همکاری سازمان رفاه و خدمات اجتماعی تکمیل می شود، خاطرنشان کرد: این گشت ها به منظور تسریع در ساماندهی افراد کارتن خواب و بی خانمان در صورت مشاهده این افراد و یا اعلام از طریق سامانه ۱۳۷ فعال می شوند.
همچنین ضمن ساماندهی افراد خود معرف در این مددسرا، مددجویان غربالگری مواد مخدر نیز در شیفت عصر به گرمخانه منتقل خواهند شد.
براساس این گزارش مددسرای مهر در آزادگان جنب موتوری سنگین واقع شده است و شهروندان برای مشارکت در شناسایی افراد بی خانمان و کارتن خواب می توانند با سامانه ۱۳۷ تماس بگیر