فروش کارت طلایی امدادخودرو ایران رکورد زد
فروش کارت طلایی امدادخودرو ایران رکورد زد
اقتصادوتجارت : فروش کارت طلایی امدادخودرو ایران فراتر از هدف سال جاری، به ۴۲ هزار اشتراک رسید.

ایکوپرس- فروش اشتراک کارت طلایی در آبان ماه از هدف تعیین شده برای سال ۱۴۰۰ فراتر رفت و به این ترتیب رکورد فروش روزانه و همچنین ماهانه اشتراک طلایی امدادخودروایران شـکسته شد.
میزان فروش خدمات طلایی امداد خودرو ایران، در ۲۷ آبان ماه امسال به رقم ۴۲ هزار اشتراک رسید.
به گزارش ارتباطات امدادخودرو ایران، رسول رمضانی مدیر خدمات طلایی در این باره گفت: با توجه به برنامه‌های متنوع فروش، از رکورد فروش روزانه سه هزار اشتراک عبور کردیم و همزمان رکورد فروش ماهانه اشتراک طلایی نیز شکسته شد.
رمضانی افزود: فروش ۴۲ هزار اشتراک طلایی بیانگر اعتماد هموطنان به خدمات ارایه شده و حاکی از تلاش همکاران دفاتر منطقه‌ای، دفاتر بازاریابی، مرکزپاسخگویی و سازمان فروش ایران‌خودرو برای فروش اختیاری به مشتریان است که در شیوع کرونا و مسایل اقتصادی ناشی از آن رقم خورده است.
وی ادامه داد: از مهم‌ترین ویژگی‌های کارت طلایی امداد خودرو ایران و در کل سبد خدمات طلایی که در قالب آن به مشتریان ارایه می‌شود، امکان دسترسی بی‌دغدغه هموطنان به خدمات امدادی در هر ساعت از شبانه روز است. همچنین اطمینان مردم نسبت به دریافت قطعات اصل و دارای ضمانت، پوشش زیان حوادث، پوشش زیان ناشی از بلایای طبیعی، تعویض خودرو برای جبران خسارت‌های کلی، نبود محدودیت تعداد دفعات دریافت خدمات، گارانتی کامل خدمات بدنه خودرو، تضمین کیفیت رنگ بدنه و تعمیرات، تامین قطعات استاندارد، کنترل کیفیت خدمات، جبران خسارت وارده به زیر و عقب خودرو، خدمات امدادی نامحدود و شبانه‌روزی و انجام رایگان سرویس‌های دوره‌ای، از دیگر علل اعتماد مشتریان به خرید این خدمات است.
رمضانی در پایان با اعلام درگاه‌های مطمئن امدادخودرو ایران از همه هموطنان خواست تا برای دریافت خدمات خودرویی از طریق شماره سراسری ۰۹۶۴۴۰، اپلیکیشن ایساکو و وب سایت www.۰۹۶۴۴۰.com اقدام به ثبت درخواست کنند.