فراخوان نخستين جشنواره رادیویی “دلصدا” در شهر زير زميني
فراخوان نخستين جشنواره رادیویی “دلصدا” در شهر زير زميني
اقتصادوتجارت : سرپرست معاونت امور فرهنگي و اجتماعي از برگزاري نخستين جشنواره رادیویی "دلصدا" به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار خبر داد.

به گزارش اقتصادوتجارت به نقل از مديريت ارتباطات و امور بين الملل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه، سيد محمد نقيب ضمن گراميداشت سالروز ولادت حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) و روز پرستار گفت: علاقه‌مندان به شركت در نخستين جشنواره رادیویی “دلصدا” بايد پادکست‌های ارسالی خود را در قالب حداقل ۶۰ و حداکثر ۹۰ ثانیه و با فرمت mp3 تهیه و تولید كنند.
وي با اشاره به اينكه موضوعات اين جشنواره در خصوص سالروز ولادت حضرت زینب(س)، تکریم مقام پرستار و تجلیل از زحمات کادر درمان در ایام بیماری کرونا است، افزود: علاقه‌مندان مي توانند آثار خود را تا روز سه‌شنبه ۱۶ آذرماه ۱۴۰۰ به نشانی farhangimetro@tehran.ir با ذکر دقیق مشخصات و شماره تماس ارسال نمایند.
نقيب گفت: به تمامي نفرات شرکت کننده از طرف دبیرخانه جشنواره لوح تقدیر اهداء خواهد شد. همچنین از نفرات برتر و مستعد، جهت همکاری به صورت افتخاری با “رادیو مترو” دعوت به عمل خواهد آمد.
سرپرست معاونت امور فرهنگي و اجتماعي خاطرنشان كرد: به نفر اول ۱۰ میلیون ریال، نفر دوم ۷ میلیون ریال، نفر سوم ۵ میلیون ریال و نفرات چهارم تا دهم ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال اهدا خواهد شد.