فراخوان دومین دوره مسابقه نقاشی کودکان در منطقه ۱۳
فراخوان دومین دوره مسابقه نقاشی کودکان در منطقه ۱۳
شبکه اقتصادوتجارت : باتوجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس ، دومین فراخوان مسابقه نقاشی کودکان باعنوان «شهری که من دوست دارم از پشت پنجره خانه‌مان ببینم» در منطقه 13 برگزار شد.

گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ ، سجاد سبحانی ، معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ۱۳ با اشاره به فراخوان دومین دوره مسابقه نقاشی کودکان گفت : به منظور دریافت نگاه و دیدگاه کودکان در خصوص “شهر و طراحی شهری”، مسابقه نقاشی کودک «شهری که من دوست دارم از پشت پنجره خانه‌مان ببینم» در منطقه سه در حال برگزاری است.
وی با اشاره به اطلاع رسانی صورت گرفته در خصوص برگزاری مسابقه نقاشی افزود : تبلیغات محیطی در قالب پرتابل، استند و پوستر به صورت ویژه و گسترده در نقاط تعیین شده اجرا شد.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۳ اظهار داشت : این مسابقه توسط اداره‌کل آموزش های شهروندی شهرداری تهران با مشارکت شهرداری منطقه ۱۳ و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می شود.
وی با بیان اینکه این مسابقه برای کودکان رده سنی ۴ تا ۱۴ سال طراحی شده است، خاطر نشان کرد : علاقه‌مندان می توانند برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، آثار خود را به صورت الکترونیک تا ۳۰ آبان از طریق نشانی http://farhangi.tehran.ir ارسال کنند.
سبحانی یاد آور شد : پس از انتخاب آثار برتر، اصل نقاشی به دبیرخانه جشنواره ارسال می‌شود.