×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۱۹ تیر - ۱۳۹۹  
true
true
عیادت مدیران ایران خودرو از مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس حامل کارکنان این شرکت

زاهدی‌فرد ضمن گفتگو با مصدومان حادثه در جریان روند خدمات‌رسانی و مراقبت‌های پزشکی به آنان از سوی پزشکان و پرستاران بیمارستان ۲۲ بهمن نیشابور قرار گرفت و از تلاش مدیریت بحران، گروه‌های امدادرسان و کادر درمان و نیرو‌های انتظامی قدردانی کرد.
وی همچنین در گفتگو با خانواده آسیب‌دیدگان ضمن همدردی با ایشان گفت: تا پایان روند درمان این عزیزان، شرکت ایران خودرو خراسان در کنار کارکنان خود خواهد بود و از هیچ حمایتی دریغ نخواهد کرد.
در این دیدار، دینی، نماینده مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، ضمن آرزوی سلامتی برای حادثه‌دیدگان این سانحه، پیام مدیرعامل گروه را به اطلاع حادثه‌دیدگان رساند و به خانواده آن‌ها اطمینان داد که این گروه صنعتی حامی کارکنان خود در هر زمان و حادثه‌ای خواهد بود.
مدیر واحد HSE این شرکت درباره آخرین وضعیت مصدومان، به شهرآرانیوز گفت: در شب حادثه متأسفانه یکی از همکاران شرکت مهرکام پارس به‌علت شدت ضربات واردشده فوت کرد و ۳۱ نفر دیگر مصدوم شدند که پس از انتقال به بیمارستان‌های حکیم و ۲۲ بهمن نیشابور، ۱۴ نفر به‌صورت سرپایی در بیمارستان حکیم مداوا و مرخص شدند و ۱۷ نفر در بخش جراحی مردان بیمارستان ۲۲ بهمن بستری شدند که از این جمع ۴ نفر با بهبود کامل ترخیص شدند. اکنون ۱۳ نفر از همکاران در این بخش بستری هستند و روند درمان ایشان در حال پیگیری است.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true