عملیات تعریض میدان جانبازان برای ساخت ادامه مسیر بزرگراه شهید بروجردی انجام شد
عملیات تعریض میدان جانبازان برای ساخت ادامه مسیر بزرگراه شهید بروجردی انجام شد
اقتصادوتجارت : به منظور خدمات رسانی بیشتر به شهروندان تهرانی عملیات تخریب و بازگشایی ملک ایران مارکو در مسیر بزرگراه شهید بروجردی با حضور یعقوب هوشیار شهردار منطقه 18 و جمعی دیگر از مسئولان منطقه ای برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۸- درجهت توسعه شهری و تکمیل نمودن مسیر بزرگراه شهید بروجردی، عملیات تملک و آزادسازی عرصه ملک موسوم به ایران مارکو بعد از ۲۴ سال با حضور یعقوب هوشیار شهردار منطقه، علی جعفری رئیس اداره املاک و مستغلات شهرداری منطقه و عوامل و نیروهای اجرایی شهرداری منطقه ۱۸ صورت پذیرفت.
یعقوب هوشیار شهردار منطقه ۱۸ با تاکید بر ضرورت تسریع ساخت بزرگراه شهید بروجردی و آزادسازی املاک مسیر پروژه گفت: پس از تملک پلاک ایران مارکو، تعداد ۲۰پلاک ریزدانه دیگر در کندرو بـزرگراه قرار دارند و به صورت ویژه جهت تامین اعتبار و تملک و آزادسازی سایر پلاکهـــا نیز اقدام لازم بعمل خواهد آمد.
وی افزود: تملک تعداد ۵ پلاک باقی مانده واقع در تندرو بزرگراه ۷۶متری شهید بروجردی در دستور کار ویژه منطقه قرار دارد و جهت تامین اعتبار و تملک این پلاکها با معاون محترم مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران نیز مذاکرات لازم انجام شده است.
علی جعفری رئیس اداره املاک و مستغلات شهرداری منطقه ۱۸ در ادامه افزود: مساحت واقع در طرح این پلاک در بزرگراه به مساحت ۲۶۱۴مترمربع بوده که پس از پیگیری های متعدد این منطقه با همکاری سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران موفق به آزادسازی این بخش از بزرگراه شهید بروجردی شده ایم.
پروژه بزرگراه ۷۶متری شهید بروجردی یکی از پروژه های فرا منطقه ای شهر تهران در محدوده منطقه ۱۸ می باشد که از سال ۱۳۷۶ شروع به احداث نموده و تاکنون تعداد ۷۰ پلاک آن تملک شده است.