عزم جزم قشم برای اتمام پروژه های نیمه تمام
عزم جزم قشم برای اتمام پروژه های نیمه تمام
شبکه اقتصادوتجارت : همزمان با مراحل پایانی برنامه ریزی برای تهیه برنامه و بودجه 1400 استان هرمزگان، جلسه هم اندیشی با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی هرمزگان برگزار شد.

گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، مرتضی شیخ زاده و صالح دریانورد در این جلسه پیرامون موضوعات مختلفی از جمله نحوه هزینه کرد منابع، ایجاد هماهنگی و افزایش همکاری های دو طرف جهت به اتمام رساندن پروژه های عمرانی در منطقه با استفاده از ظرفیت های موجود مذاکراتی داشتند.
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم در این جلسه اعلام کرد که در راستای اجرای منویات رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم اقدامات و فعالیت های این سازمان برای اتمام پروژه های در دست اجرا در این منطقه با قوت و سرعت ادامه خواهد یافت و معاونت عمرانی این سازمان با تلاش شبانه روزی برای به ثمر نشاندن این پروژه‌ها فعالیت می نمایند.
در این جلسه همچنین بر استفاده از تمام ظرفیت ها و پتانسیل های موجود جهت اتمام پروژه های ملی تاکید شد و عنوان شد که باید با تقویت بخش خصوصی از ظرفیت های این بخش نیز استفاده شده و زمینه ثروت آوری و ایجاد اشتغال پایدار برای ساکنان جزیره قشم ایجاد شود.
در پایان این نشست نیز اعلام شد که برگزاری نشست های مشابه می تواند زمینه ساز ایجاد شناخت هرچه بیشتر مشکلات بخش های مختلف اقتصادی را فراهم کند و همچنین به تسهیل و روان سازی فرآیند اتمام پروژه های نیمه تمام کمک کند.