عزم جدی منطقه ۴ تهران در ساماندهی و جمع آوری معتادان متجاهر از سطح معابر
عزم جدی منطقه ۴ تهران در ساماندهی و جمع آوری معتادان متجاهر از سطح معابر
اقتصادوتجارت : شهردار منطقه ۴ تهران با اشاره به جمع آوی معتادان از سطح شهرگفت: با همکاری عوامل نظامی و انتظامی و مراکز فرهنگی اجتماعی به دنبال کاهش قابل توجه این معضل در منطقه ۴ خواهیم بود.

به گزارش جواد احمدی گورجی- خبرنگار شبکه اقتصاد و تجارت از روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ “محمدرضا پوریافر” در اولین جلسه شورای اداری که با حضور مسئولان نظامی و انتظامی، مراجع قضائی، امور مساجد تهران، آموزش و پرورش و برنامه ریزان حوزه فرهنگی و اجتماعی برگزار شد، ضمن تسلیت ایام عزاداری بانوی دوعالم فاطمه زهرا سلام الله علیها گفت: جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر یکی از دغدغه های مدیریت شهری به شمار می رود که رسیدگی به این مهم به صورت جدی در دستور کار قرار دارد.
او در ادامه گفت: در اینجا می بایست براساس ماده ۵۵ وظایف شهرداری ها که ضرورت توجه به جمع آوری تکدی گری و معتادان و امنیت شهروندان است، با تدوین اعتبارات مرتبط و همکاری و مشارکت مسوولان ذیربط برای سلامت شهر و جامعه اقدام جدی کرد.
شهردار منطقه ۴ در ادامه با دعوت از متولیان مذکور برای مشارکت در طرح جمع آوری معتادان گفت: شهرداری تهران دست یاری به سوی متولیان امر که به طور کامل در این بحث شرکت می کنند دراز می کند.
او در پایان گفت: مقرر شده طی طرح ضربتی به زودی جمع آوری معتادان در کل شهر آغاز شود که برای نگهداری و رسیدگی به سلامت این افراد نیز مکان هایی در نظر گرفته شده است.

روابط عمومی شهرداری منطقه ۴

تلفن تماس: ۷۷۸۰۳۰۱۰