×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۷ آذر - ۱۳۹۹  
true
true
*طرح های حمایتی از قشرهای آسیب پذیر از ویروس کرونا در منطقه ۲

گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲ علی بیات،فرمانده بسیج منطقه۲ با اشاره به اینکه همزمان با هفته گرامیداشت بسیج برنامه های فرهنگی و حمایتی متعددی اجرا می شود گفت: بسیج در خدمت رسانی به مردم در زمان‌های مختلف آمادگی کامل داشته و از اولین روزهای شیوع کرونا در صف مقدم مقابله با این ویروس قرار داشت.
وی افزود: در همین راستا دومین مرحله طرح برکت علوی در راستای تأکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر ضرورت ایجاد طرح مواسات و کمک مؤمنانه همزمان با هفته گرامیداشت بسیج برای یاری‌ رساندن به اقشار آسیب پذیر اجرا می‌شود.
بیات درادامه اجرای طرح مستاجران خدا با همکاری شورایاران و خیرین وسازمان های مردم نهاد محلی و نظارت مرکز خدمات اجتماعی منطقه را ازدیگر برنامه ها برشمرد و گفت: این طرح در قالب کمک مادی و معنوی به خانواده هایی که دراثر ایپدمی کرونا دچار مشکلات متعدد شده اند اجرا می شود.
فرمانده بسیج منطقه۲ به مشارکت در مرمت خانه های خانواده های معظم شهدا اشاره کرد و گفت: به منظور تجلیل از خانواده های شهدا و خدمات رسانی به آنها، منازل فرسوده آنها بازسازی می شود.
وی غبارروبی گلزار شهدای گمنام ، برگزاری مسابقات فرهنگی به صورت مجازی و همچنین تولید محتوا و کلیپ و قیلم کوتاه از اقدامات بسیج در مسیر سازندگی و امید آفرینی و خدمت رسانی در سطح کشور و انتشار در فضای مجازی ازدیگر برنامه های این هفته است.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

true