ضیافت شهر با کودکان شهر
ضیافت شهر با کودکان شهر
اقتصادوتجارت : ضیافت افطاری به مناسبت ولات امام حسن مجتبی(ع) ویژه کودکان مرکز پرتو با حضور شهردار منطقه 4 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ ، “اسمعیل قضات لو “معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه با بیان خبر برگزاری جشن ضیافت رمضان برای دختران مرکز پرتو گفت: به مناسبت فرارسیدن نیمه رمضان سالروز میلاد با برکت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) شهرداری این منطقه میزبان جمعی از دختران۵ تا ۱۴ ساله مرکز پرتو بود.
او در ادامه به برنامه های تدارک دیده شده در این مراسم اشاره کرد و گفت: در این مراسم برنامه های ورزشی ، معرفی اماکن گردشگری منطقه ، چاپ عکس یادگاری ، گذر سلامت ، اجرای ویژه برنامه های فرهنگی ویژه کودکان ، نور افشانی و پذیرایی افطار برگزار شد.
قضات لو در تشریح برنامه های گذر ورزشی به اجرای بازیهای بنری ، طناب زنی ، داژبال ، حلقه تندرستی و اجرای مسابقات ورزشی اشاره کرد و از برپایی میز سلامت با انجام خدمات چکاپ پزشکی و دندان پزشکی ، اجرای طرح غربالگری پدیکلوز ، تزریق واکسن هپاتیت و بینایی سنجی خبر داد.
معاون شهردار منطقه ۴ در ادامه گفت : برنامه ها به گونه ای برنامه ریزی شد تا کودکان علاوه بر برخورداری از خدمات جانبی در فضایی شاد و مفرح شبی خاطره انگیز را داشته باشند ، از این رو این مراسم با اجرای تئاتر موزیکال ، اهدا جایزه به کودکان و صرف افطاری در کنار شهردار، مدیر روابط عمومی ومدیران اجتماعی این منطقه برگزار شد.