ضد عفونی روزانه مخازن زباله شمال شرق پایتخت در روزهای کرونایی
ضد عفونی روزانه مخازن زباله شمال شرق پایتخت در روزهای کرونایی
شبکه اقتصادوتجارت : معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 از شستشو، نظافت، کف تراشی و مرمت مخازن زباله سطح منطقه خبر داد و گفت: ضدعفونی و رفع مشکلات مخازن زباله به طور مستمر در سطح محلات منطقه 4 انجام می شود.

گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴، “حمیدرضا فرخی” در این باره گفت: به منظور ارتقای سطح سلامت شهر به خصوص در روزهای شیوع بیماری کووید ۱۹ و درگیر شدن شهروندان با این بیماری و وجود زباله های حاوی این ویروس در سطل های زباله شهری، حفظ نظافت و پاکیزگی معابر و المان های شهری از دغدغه های مهم مدیریت شهری به حساب می آید.
او ادامه داد: بر این اساس به همت نیروی های خدوم اداره خدمات شهری منطقه ۴ روزانه حدود ۶۰۰ مخزن زباله با مواد شوینده شسشو وپاکسازی می شود.
فرخی با اشاره به دیگر اقدامات این طرح گفت: در ادامه این اقدامات و به منظور رسیدگی هرچه بیشتر به نظافت شهری به خصوص پاسخگویی به پیام های سامانه ۱۳۷ و ۱۸۸۸ روزانه حدود ۱۲۰ مخزن در نواحی نه گانه کف تراشی و پاکسازی و حدود ۶۰ مخزن توسط عوامل پیمانکار خدمات شهری تعمیر وبازسازی می شود.
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۴ در پایان افزود: امید است با همیاری و همکاری شهروندان با شهرداری ها روز به روز به شهر سلامت و ایمن نزدیک تر شویم.