صد و یکمین شماره مجله چند رسانه‌ای «وقایع شمیران» منتشر شد
صد و یکمین شماره مجله چند رسانه‌ای «وقایع شمیران» منتشر شد
اقتصادوتجارت : مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران از انتشار صد و یکمین شماره مجله چند رسانه‌ای «وقایع شمیران»، نیمه اول آبان ماه ۱۴۰۰ در ۲۴ صفحه از سوی اداره روابط عمومی این منطقه خبر داد.

‌به گزارش اقتصادوتجارت به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک؛ محمد رضا پارسیان با اشاره به این مطلب گفت: این مجله چند رسانه ای با هدف ایجاد فرصتی برای ارتقاء سطح ارتباطات شهروندی با مدیریت شهری شمال تهران با انتشار مطالب متنوع به صورت آنلاین منتشر و با قابلیت نمایش متن، عکس، صوت، ویدئو و پادکست از طریق تلفن همراه، تبلت، رایانه و سایر دستگاه های دیجیتال قابل مشاهده و تورّق است.

پارسیان افزود: این شماره نشریه به مطالبی از جمله تکریم و معارفه شهردار منطقه یک، یادداشت حمید رضا حاجوی شهردار منطقه یک در خصوص اولویت بندی کار ویژه های منطقه در دوره جدید مدیریت شهری، سومین گردهمایی سازندگان و طراحان منطقه یک، شمیران در ماهی که گذشت، رویدادهای مدیریت شهری، محله ما با محله جماران، باغ خسرو شاهی در شمیران گشت، آمادگی برای فصل بارش و … پرداخته است.

گفتنی است؛ مخاطبان ارجمند برای دسترسی به آرشیو این مجله به آدرس Region1.Tehran.ir/VaghayeShemiran و برای مشاهده هفدهمین شماره «وقایع شمیران» به آدرس زیر مراجعه و مطالب را با یک کلیک ساده بخوانید و بشنوید. پس فرصت مطلع شدن «وقایع شمیران» را به آسانی از دست ندهید.
https://region1.tehran.ir/magazine101

کانال رسمی منطقه یک در تلگرام 👇🏻
t.me/TEHRANmunicipality01